in

Helen Mirren hovorí ľúbostný príbeh z vojny v novom traileri k filmu White Bird. Ten je pokračovaním Wonder

White Bird je pokračovaním filmu Wonder, ktorý sa namiesto šikanovaného Auggieho zameriava na príbeh tyrana Juliana. Film skúma zložitosť šikanovania tým, že sa ponorí do Julianovho života a odkrýva tak, prečo sa jednotlivci dopúšťajú takéhoto správania. Píše o tom Collider.

White Bird – tiež nazývaný Wonder Story, pretože je pokračovaním filmu Wonder – je doslova zázračným príbehom o láskavosti. Film mal najprv vyjsť ešte v roku 2022, neskôr sa dátum premiéry zmenil na august 2023 a teraz Lionsgate Movies zverejnilo nový trailer, v ktorom oznámilo dátum vydania 4. októbra 2024.

Zdroj: YouTube/Lionsgate Movies

Oficiálna synopsa znie: „Vo filme White Bird sledujeme Juliana (Bryce Gheisar), ktorý má problém začleniť sa, odkedy bol vylúčený zo svojej bývalej školy za to, ako sa správal k Auggiemu Pullmanovi. Aby zmenila jeho život, Julianova stará mama (Helen Mirren) konečne odhalí Julianovi svoj vlastný príbeh odvahy – počas jej mladosti v nacistami okupovanom Francúzsku ju jeden chlapec chránil pred smrteľným nebezpečenstvom. Prvú lásku nachádzajú v ohromujúcom, magickom svete, ktorý si sami vytvorili, zatiaľ čo chlapcova matka (Gillian Anderson) riskuje všetko, aby bola v bezpečí.“

Julianova stará mama sa tak snaží svojmu vnukovi ukázať, aká dôležitá je láskavosť.

Zdroj 

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre