in

„Hit Man“ od Glena Powella z neho urobí obrovskú hviezdu + TRAILER

Glen Powell sa už nejaký čas pohybuje na pokraji hlavnej filmovej hviezdy. Najmä keď sa objavil v novom Top Gun: Maverick. Jeho rom-com z roku 2023 Any But You ďalej dokázala, čo sme už vedeli, a stala sa prekvapivým hitom v pokladniach kín a od tohto víkendu celosvetovo zarobila 100 miliónov dolárov.

Ale ani Powellovi fanúšikovia nemusia byť pripravení na to, čo rozpútal vo filme Hit Man, v ktorom sa spája s režisérom Richardom Linklaterom. Pred pár dňami Netflix vypustil prvý trailer k filmu, ktorý mal premiéru na jesenných festivaloch minulý rok a nadšené recenzie hovoria za všetko.

Zdroj: Rob Obsidian/Flickr

Aj keď je tento prvý pohľad veselý, je tiež trochu drzý a neprezrádza, o čom film skutočne je. Áno, je to o nájomnom vrahovi, ale v skutočnosti je to oveľa viac. Hit Man ukazuje Powella ako Garyho Johnsona – ktorý v skutočnosti nie je skutočným nájomným vrahom, ale chlapíkom, ktorý predstiera, že je nájomný vrah, aby pomohol policajtom chytiť ľudí, ktorí sa snažia najať skutočných nájomných vrahov.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa HITMAN (@hitman_official)

Sám Gary je profesor, ktorý sa počas práce premení na chlapa, o ktorom si myslí, že jeho cieľ chce. Keď sa žene (Adria Arjona), ktorá sa snaží zabiť svojho násilníckeho manžela, votrie do priazne zdvorilým spôsobom, do rovnice začne vstupovať romantika a všetko sa zvrtne.

Zdroj: XBullitt68/Deviantart

Film je skutočným dôkazom Powellovho talentu – scenár napísal spolu s dlhoročným spolupracovníkom Linklaterom a je rovnako presvedčivý ako mierny Gary, ale aj ako všetky Garyho sebavedomejšie alter egá. Hit Man sa na Netflixe objaví 7. júna.

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

15 náhodných obrázkov, ktoré vás pobavia #2

Dôvod, prečo chce každý Škda Octaviu