in

Horor strašnejší ako sám Satan. „Apartment 7A“ je prequel k hororu „Rosemaryino dieťa“

Paramount+ v piatok oznámil prequel k filmu Rosemary’s Baby „Apartment 7A“. Film má premiéru túto jeseň na streamovacej službe. Julia Garner vedie herecké obsadenie, ktoré zahŕňa aj Dianne Wiest, Jim Sturgess a Kevin McNally.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jonathan van der sandt (@jonathanvds2002)

„Apartmán 7A je perfektný spôsob, ako odštartovať halloweensku sezónu,“ povedal Jeff Grossman, výkonný viceprezident pre programovanie v Paramount+, vo vyhlásení pre Variety. „Režisérka Natalie Erika Jamesová a úžasný kreatívny tím vytvorili mrazivý a dômyselný nový vstup do žánru.“

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Movie. (@moviebloggeek)

Apartmán 7A bol prvýkrát ohlásený v marci 2021. Až keď natáčanie skončilo v júni 2022, vyšlo najavo, že psychologický thriller bol tajne prequelom k uznávanému hororu Romana Polanského z roku 1968 Rosemary’s Baby.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Movie. (@moviebloggeek)

Film je o predchádzajúcich obyvateľoch Rosemaryinho bytu. V adaptácii románu Ira Levina z roku 1968 hrala Mia Farrow ako žena, ktorá bola oplodnená Satanovým dieťaťom. Garner si zahrá zranenú tanečníčku. Rosemaryin manžel Guy sa tiež venoval umeniu ako divadelný herec.

Zdroj: VonWagner/Deviantart

Natalie Ericka James režíruje Apartmán 7A. Hrajú aj Marli Siu, Andrew Buchan, Rosy McEwen a Kobna Holdbrook-Smith. Platinum Dunes, produkčná spoločnosť Michaela Baya a Brada Fullera, produkuje Apartment 7A. Platinum Dunes stojí aj za franšízami Purge a Quiet Place.

1. Zdroj                     2. Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre