in

Hugh Grant v novom horore testuje vieru. Pozrite si trailer na film „Heretic“

V poslednej dobe sa s horormi roztrhlo vrece. Nebude to inak ani v druhej polovici roka 2024, keď sa nám predstaví nový horor „Heretic“ s hviezdnym obsadením (v hlavnej úlohe Hugh Grant, známy najmä z mnohých romantických komédií).

Štúdio A24 zdieľalo trailer k filmu „Heretic“ s Hughom Grantom, Chloe East a Sophie Thatcher v stredu. Heretic napísali a režírovali Scott Beck a Bryan Woods, spoluscenáristi filmu A Quiet Place.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Rotten Tomatoes (@rottentomatoes)

Grant hrá pána Reeda, muža, ktorý vo svojom dome berie ako rukojemníkov dvoch mladých mormónskych misionárov (East, Thatcherová) a skúša ich vieru zvrátenou hrou.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Live For Films (@liveforfilms)

„Dvaja mladí misionári sú nútení dokázať svoju vieru, keď zaklopú na nesprávne dvere a privíta ich diabolský pán Reed, ktorý sa bude snažiť chytiť ich do smrtiacej hry na mačku a myš,“ uvádza sa v oficiálnom súhrne.

Zdroj: Julien Rath/Flickr

Heretic bude mať v kinách premiéru 15. novembra. Grant si najnovšie zahral vo filme Wonka. East je známa tým, že hrá Val Wishart v Liv a Maddie Season 4, zatiaľ čo Thatcherová stvárňuje mladú Natu v Yellowjackets.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre