in

Hviezda Kliniky Grace odhaľuje: Skutočný dôvod, prečo som bol vyhodený zo seriálu!

Herec Eric Dane bol súčasťou seriálu Klinika Grace 6 rokov. Hoci tvorcovia tohto počinu nikdy neprezradili skutočný dôvod jeho odchodu, samotný herec tak nedávno urobil.

Eric Dane je 51-ročný americký herec. Okrem Grey’s Anatomy si zahral v seriáloch Euphoria, či Posledná loď (The Last Ship). Učinkoval aj vo viacerých filmoch, najznámejšie sú asi X-Men: Posledný vzdor (2006), Marley a ja (2008), či nedávna novinka Bad Boys: Na život a na smrť (2024). 

V Klinike Grace hral Eric v šiestich sériách, ktoré sa natáčali v rokoch 2006 – 2012. Nedávno v podcaste Armchair Expert hovoril o svojom odchode z tohto seriálu. Chlapsky priznal, že tvorcovia ho vyhodili preto, lebo už nebol tým istým mužom, ktorého najali. 

Dane sa tiež priznal k tomu, že na konci svojho pôsobenia bojoval aj s alkoholom a inými omamnmými látkami. Zároveň ale uviedol, že on, rovnako ako aj ďalší herci, ktorí hrali v seriáli dlhšie, boli po istom čase pre tvorcov skrátka príliš drahí.

Pochválil tvorkyňu show Shondu Rhimes za to, ako sa podľa neho vysporiadala s nepríjemnou situáciou jeho konca. Dane vyhlásil: „Strašne nás chránila. Ochraňovala nás verejne a chránila nás aj súkromne.“

Moment svojho vyhodenie označil tak, že to nebolo „slávnostné“ končíš, len mu bolo oznámené, že už sa nevráti. Jeho postava v show (Dr. Mark Sloan) zomrela po leteckej havárii.

Autor tejto fotografie je Gage Skidmore

Zdroj 1, Zdroj 2 

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre