in ,

Hviezda Marvelu možno vymení kostým superhrdinu za oblek agenta 007. Vraj dostal ponuku stať sa novým Jamesom Bondom

Možno ho poznáte ako Quicksilvera z Avengerov, možno ste ho poznali už skôr ako Kick-Assa, alebo sa vám zapáčil ako gróf v Anne Karenine. Reč je o Aaronovi Taylorovi-Johnsonovi, ktorý sa dokáže kompletne zmeniť s každou jednou filmovou rolou.

Teraz Aaron Taylor-Johnson údajne dostal formálnu ponuku od Eon Productions a štúdio čaká na odpoveď. Fanúšikovia Jamesa Bonda by sa tak mali pripraviť na veľké oznámenie, keďže Aaron by mohol v role agenta 007 vystriedať Daniela Craiga.

Zdroj: Universal Pictures

Nie je to prvýkrát, čo bol Taylor-Johnson spojený s touto úlohou, odkedy Daniel Craig oznámil, že No Time to Die bude znamenať jeho posledné vystúpenie ako špióna milujúceho martini. Jeho meno sa často objavilo v špekulatívnych diskusiách na internete spolu s Tomom Hardym, hercom z Bridgertonu Regé-Jean Page a Idrisom Elbou.

Aaron Taylor-Johnson sa však dištancoval od tvrdení, že bude ďalším Jamesom Bondom a vždy odpovedal nepriamo, keď sa ho na to v rozhovoroch pýtali. Napríklad povedal, že nechce nevyhnutne robiť jeden akčný film za druhým a nechce byť vnímaný výlučne ako herec akčných filmov.

Zdroj: Universal Pictures

Herec z filmu Tenet sa však najnovšie dostal na titulky v utorok (19. marca), keď bolo hlásené, že franšízoví producenti čakajú na jeho odpoveď po tom, čo mu dali „formálnu ponuku“, aby nahradil Daniela Craiga ako 007. 

Podľa denníka The Sun Eon Productions dúfajú, že začnú nakrúcať 26. bondovku koncom tohto roka a 33-ročný Taylor-Johnson je producentskou voľbou pre túto rolu. 

Zdroj povedal pre portál: „Bond je Aaronov, ak by ho chcel prijať. Oficiálna ponuka je na stole a čakajú na odpoveď. Pokiaľ ide o Eon, Aaron podpíše zmluvu v najbližších dňoch a môžu sa začať pripravovať na veľké oznámenie.“

Zdroj Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre