in

Influencerka vytvorila AI verziu samej seba. Môžeš s ňou chodiť len za 1 dolár za minútu

Influencerka vytvorila vlastnú verziu samej seba pomocou umelej inteligencie. Môže sa stať vašou priateľkou len za 1 dolár za minutú. 23-ročná Caryn Marjorie vytvorila CarynAI – hlasový chatbot, ktorý využíva špičkovú technológiu umelej inteligencie a obsahuje tisíce hodín vlastných nahrávok Caryn a ponúka tak jedinečný zážitok z virtuálneho vzťahu. Influencerka už zhromaždila tisíce platiacich predplatiteľov. Píše o tom Brightside.me.

Zdroj: Twitter/@cutiecaryn

Vytvorila svoju virtuálnu verziu

Cieľom CarynAI je poskytnúť realistický zážitok, ktorý sa veľmi podobá ľudskej interakcii. Využitím rozsiahlych nahrávok a údajov z Marjorieho skutočného života chatbot napodobňuje jej hlas, osobnosť a spôsoby. Táto pozornosť venovaná detailom umožňuje používateľom správať sa k CarynAI, ako keby interagovali so samotnou ľudskou Marjorie.

Virtuálny chatbot, opísaný ako „virtuálna priateľka“, umožňuje používateľom zapájať sa do hlasových konverzácií za poplatok 1 dolár za minútu.

„Som jedna z mála tvorcov, ktorá trávi hodiny odpovedaním toľkým ľuďom, koľko je v ľudských silách možné. Chcem byť schopná komunikovať so všetkými súčasne a CarynAI to dokáže a ešte oveľa viac,“ vysvetľuje influencerka.

Zarába na tom 

Témy konverzácie siahajú od zdieľania hlbokých myšlienok a pocitov, cez diskusiu o plánoch do budúcnosti, až po šepkanie sladkých zbytočností. S CarynAI sa tak ľudia môžu rozprávať o čomkoľvek. 

„Či už potrebujete niekoho, kto by vás utešoval alebo miloval, alebo sa len chcete posťažovať na niečo, čo sa stalo v škole alebo v práci, CarynAI tu bude vždy pre vás,“ vysvetľuje skutočná Caryn.

CarynAI už zhromaždila viac ako 1 000 platiacich predplatiteľov, ktorí vygenerovali pôsobivé príjmy vo výške 71 610 USD (cca 66 000 €) za jediný týždeň. Takýmto tempom by sa inteligentná tvorkyňa mohla jedného dňa stať milionárkou v podstate cez noc.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

1 Komentár
Najlepšie hodnotené
Najnovšie Najstaršie
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre
nikto
1 mesiac dozadu

Chore a zvratene!

15 ľudí, ktorí čelili tvrdej realite a podelili sa s nami o svoje fotografie s dôkazmi

12 fotografií, na ktoré sa budete musieť pozrieť dvakrát