in

Japonský animovaný film „Ghost in the Shell 2“ sa vracia do kín

Známy japonský animovaný film z roku 2004 sa dočká premietania v kinách v rozlíšení 4K. Hlavnou myšlienkou filmu je vyšetrovanie reťazca vrážd, ktoré spáchal prototyp androidového robota.

Zdroj: Tim Douglas/Flickr

GKIDS v stredu oznámilo, že k 20. výročiu filmu znovu vydáva „Ghost in the Shell 2: Innocence“. Film sa bude hrať 23., 24. a 26. júna. Premietania budú striedať anglickú dabovanú verziu a pôvodnú japonskú jazykovú verziu. Obe boli obnovené v rozlíšení 4K.

Animovaný film z roku 2004 režírovali Mamoru Oshii, Mizuho Nishikubo a Naoko Kusumi. Oshii a Nishikubo tiež režírovali Ghost in the Shell z roku 1995. Oba filmy boli založené na kyberpunkovej mange Masamuna Shirowa.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Ghost In The Shell (@ghostintheshell)

V roku 2032 bola hranica medzi ľuďmi a strojmi rozmazaná takmer na nerozoznanie. Reťazec vrážd spáchaných prototypom androidového modelu upútal pozornosť Sekcie 9 verejnej bezpečnosti, jednotky špecializovanej na boj proti kyberterorizmu.

Keďže žiadna z rodín obetí nevzniesla obvinenia, vznikajú podozrenia týkajúce sa povahy androidov a ich produkčnej spoločnosti.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Ghost In The Shell (@ghostintheshell)

V priebehu vyšetrovania sa takmer úplne kybernetický agent Batou a jeho stále ľudský partner Togusa vydávajú na cestu technologickou dystopiou, pričom sa púšťajú do zúrivých Yakuzských násilníkov, úskočných hackerov, vládnych byrokratov a korporátnych zločincov, aby odhalili šokujúce pravdy skrývajúce sa za zločinom.

1. Zdroj                                2. Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre