in

Japonský bar ponúka nezvyčajnú službu. Predtým, než sa pustíte do jedla, dajú vám facku

Japonský bar izakaya sa dostal pod paľbu kritiky za to, že pred podávaním jedla ponúka návštevníkom pomerne kontroverznú službu – fackovanie. Píše o tom Oddity Central.

Izakaya Shachihoko-ya v Nagoji podáva svoje občerstvenie s poriadnou dávkou faciek, ktoré rozdáva ženský personál. Táto bizarná služba údajne oživila podnik a prilákala čoraz viac návštevníkov, ktorí chceli vyskúšať tento bolestivý zážitok.

Zo začiatku túto službu vykonávala len jedna žena, no kvôli narastajúcemu záujmu vedenie najalo niekoľko dievčat ochotných rozdávať facky a dokonca začalo vyberať poplatok 100 jenov (62 centov) za jednu facku.

Čínsky mediálny portál Liberty Times Net nedávno uverejnil správu o čudnej službe fackovania v Izakaya, v ktorej tvrdia, že v istom momente sa od ľudí vyberalo až 500 jenov za to, že si vybrali, ktorá z členiek personálu ich bude fackovať. Táto služba bola obľúbená u japonských mužov a žien, ako aj u zvedavých zahraničných turistov.

„Čím silnejšie ich ženské osadenstvo fackovalo, tým viac boli zákazníci vzrušení,“ tvrdila správa Liberty Times Net. „Priaznivci nielenže neboli nahnevaní, ale zdalo sa, že sa po zásahu cítia uvoľnenejšie. Dokonca sa aj poďakovali aj zamestnankyni, ktorá ich udrela.“

V určitom okamihu sa však bar rozhodol zrušiť túto službu a zamerať sa na ich štandardné služby. Minulý mesiac vydali oznámenie na X, v ktorom vyzvali ľudí, aby neprichádzali s očakávaním, že dostanú facku.

„Shachihoko-ya momentálne neponúka facky. Vážime si pozornosť, ktorej sa nám dnes dostalo, ale nemôžeme vyhovieť návštevám s úmyslom dostať facky,“ uvádza sa v správe. „Neočakávali sme, že sa staré videá stanú takto virálnymi, takže pred príchodom prosím pochopte ako to teraz je.“

Či v budúcnosti plánujú túto službu znova obnoviť, zatiaľ nie je známe. 

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Prešli 3 roky, odkedy bol ohlásený nový film o Supermanovi. James Gunn prezradil, že sa na ňom stále pracuje

Hladný zlodej – fajnšmeker. Vlámal sa do pekárne, ukradol 8 kurióznych vecí