in

Jason Derulo vysvetlil, prečo vo svojich piesňach spieva svoje vlastné meno

Meno Jasona Derula nepovieš, ale zaspievaš. To je pravda, bolo to 14 rokov, čo nás serenádoval s vlastným prezývkou – a to bola hudba pre naše uši. Alebo si možno myslíte, že znie ako pokazená platňa. Nič medzitým jednoducho neexistuje.

V tomto bode je to celkom príznačné synonymum speváka – natoľko, že to od neho ľudia vyžadujú. Skutočnosť, že Jason má tiež knihu s názvom Sing Your Name Out Loud: 15 Rules for Living Your Dream len podporuje tento argument.

Zdroj: WWD

Hviezda narodená na Floride priznala, že v istom momente vážne uvažovala o tom, že sa vzdá tejto svojej ochrannej známky. Už v júni pre Good Morning America povedal, že je toho naňho „priveľa“, ale trend na TikToku ho presvedčil, aby oživil svoj zvyk.

Zdroj: Lisa Lake / Getty Images

Derulo povedal: „Ako si viete predstaviť, ľudia ma neustále žiadali, aby som spieval ich meno, žiadali ma, aby som spieval svoje meno… jednoducho toho bolo príliš veľa a ja som to už nechcel robiť. A potom počas pandémie prebiehal trend na TikToku, ktorý bol niečo ako „prineste Jasona Derula späť!“ Tak som si povedal: ok, vrátim to.“ Teraz sme vďační, že hviezda podľahla tlaku sociálnych médií – inak by úvodné sekundy jeho skladieb boli oveľa menej zaujímavé.

Zdroj: billboard

Zamysleli ste sa však niekedy nad tým, prečo sa rozhodol začať z plných pľúc spievať svoje vlastné meno? Pri diskusii o podpisovom dodatku k jeho piesňam povedal: „No, je to väčší hit, keď spievam svoje meno, samozrejme. Takže áno, musel som to vrátiť späť. A vlastne som sa čudoval, prečo ostatní ľudia nespievali moje meno aj na začiatku svojich piesní, pretože pre mňa to fungovalo naozaj dobre. Mali by spievať Jasona Derula na začiatku svojich piesní.“

ZDROJ

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre