in ,

„Je nahá pri svojich deťoch!“ Odhaľujúce fotografie Kate Hudson vyvolali medzi ľuďmi hnev

Nedávne fotografie Kate Hudson, zachytávajúce herečku v prirodzených a intímnych momentoch so svojimi deťmi, vyvolali búrlivé reakcie verejnosti. Tento „kontroverzný incident“ otvoril debatu o hraniciach rodičovstva v modernej spoločnosti. Tento prípad nielenže polarizuje názory, ale tiež vyvoláva otázky o súkromí celebrít.

 

Kate Hudson rada zdieľa zábery zo svojho súkromného života. To vždy vyvoláva silnú reakciu. Zatiaľ čo sledovatelia niektoré dni herečku obdivujú, iní kritizujú jej výchovný štýl.

Keď sa podelila o fotografiu, na ktorej leží polonahá v posteli so svojimi dvoma najmladšími deťmi, Rani Rose Fujikawa a Bingham Hawn Bellamy, zdvihla sa vlna diskusie.

Zdroj: katehudson / Instagram

Fotografia ukazuje Rani držiacu ružu, zatiaľ čo Kate a Bingham relaxovali hore bez pod plachtou. Kate mala na sebe masku na oči na spanie a ruky okolo svojich detí. Niektorí fanúšikovia si nemohli pomôcť, ale zdvihli obočie pri fotke bez vrchnej časti a spochybňovali výber oblečenia – alebo skôr jeho nedostatok.

Zdroj: katehudson / Instagram

„Kde má tričko? Viem, že nie som jediný, koho to zaujíma,“ vtipkoval jeden komentátor. „Prečo si bez trička v posteli so svojimi deťmi?“ Obhajcovia Kate si z toho nič nerobili a kritikov zablokovali dávkou reality. „Nie… vôbec sa tomu nečudujem. Ľudia môžu spať bez oblečenia. Vedeli ste to, že?“

Zdroj: katehudson / Instagram

Sekcia komentárov sa zmenila na bojisko, pričom priaznivci upozorňovali trollov na sexualizáciu sladkého momentu medzi mamou a jej deťmi. Iní sa jednoducho zamerali na šírenie lásky a obdivovanie Kateiných rozhodnutí.

Zdroj: katehudson / Instagram

Nie je to prvýkrát, čo bola Kate Hudson kritizovaná za to, že je na sociálnych sieťach „až príliš“ otvorená. Herečka zverejnila fotografiu v bikinách, na ktorú reagoval aj jej brat Oliver a jej 20-ročný syn.

Zdroj: katehudson / Instagram

Nech už je to celé ale akokoľvek, fanúšikovia aj neprajníci musia uznať, že Kate vyzerá na 45 rokov skvele.

ZDROJ

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre