in

Je sexuálne najviac aktívnou ženou Austrálie. Za rok sa vyspala až s 300 mužmi, neuveríte, koľko zarába

Žena, ktorá otvorene priznala, že sa vyspí s 300 mužmi ročne, odhalila kruté komentáre, ktoré jej zanechávajú muži online. To však nie je všetko – kvôli tomu, že pridáva svoje nahé fotky na internet, bola prepustená z práce. Píše o tom Mirror.

Annie Knight, prezývaná ako „sexuálne najaktívnejšia žena v Austrálii“, predtým pracovala v marketingu, kým začala svoj lukratívny vedľajší džob.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa annie knight (@anniekknight)

Muži ju kritizujú

Hoci zarába 1,8 milióna dolárov ročne, táto 26-ročná blondínka priznala, že to nie je bez negatívnych vedľajších účinkov. Dostáva totiž kruté komentáre od mužov na internete. Nenecháva však, aby sa jej to dotklo, keďže momentálne zarobí za mesiac viac ako kedysi zarábala za celý rok. 

„Jediná vec, ktorá je na hovno, keď robíte OnlyFans, je všetka nenávisť, ktorú dostanete online zo sociálnych médií,“ povedala Annie pre populárnu austrálsku rozhlasovú reláciu KIIS The Kyle And Jackie O Show.

Moderátor Kyle Sandilands sa spýtal: „Nenávidia ťa ženy alebo chlapi?“

Na čo Annie odpovedala: „Väčšinou muži. Hovoria mi hrozné veci a kritizujú môj vzhľad. Hovoria, že mám masívne čelo, to je ich obľúbený komentár.“

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa annie knight (@anniekknight)

Chcela dom, no dostala výpoveď

Annie zároveň priznala, že začala takto podnikať s vlastným telom, pretože si chcela zarobiť na vlastný dom. Len päť dní po tom, čo s tým začala, však prišla o prácu. Podelila sa o to, ako dostala e-mail, v ktorom sa uvádzalo „ukončenie zmluvy“, ktorý obsahoval snímky obrazovky z jej účtu na OnlyFans. Písalo sa v ňom tiež to, že nikoho nepožiadala o povolenie viesť tento biznis popri každodennej práci a že zdieľala svoje pornografické zábery spolu s neslušným jazykom.

Zo začiatku bola nahnevaná kvôli tomu, že sa ju rozhodli prepustiť, no nenamietala, keďže aj tak nenávidela svoju prácu. „Do istej miery som rada, že som bola prepustená. Teraz som oveľa šťastnejšia a mám oveľa viac slobody. Teraz zarábam oveľa viac ako v inej práci,“ priznala.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa annie knight (@anniekknight)

Vyspí sa s piatimi ľuďmi za deň 

Annie, ktorá sa predtým dostala na titulky tým, že sa priznala, že sa vyspala s 300 mužmi a ženami za rok, prezradila, že sex jej robí dobre a prezradila, že môže vyskúšať čokoľvek. Povedala tiež, že sa pokojne vyspí s piatimi ľuďmi za deň a svoje dni trávi tým, že hľadá ľudí na zoznamke. Má však aj zoznam ľudí, s ktorými sa stretáva pravidelne.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre