in

Jej auto zhorelo, no jej Stanley pohár ostal nedotknutý. Spoločnosť Stanley sa jej rozhodla kúpiť nové auto

Pohár typu Stanley je cestovný termohrček z ocele, ktorý má uško a slamku a je perfektným riešením na cesty. Ukázalo sa však, že oproti iným hrnčekom vyniká aj niečím iným. Prežije totiž aj požiar auta! Píše o tom NY POST.

Poháre Stanley sú známe svojou odolnosťou a video, ktoré sa stalo virálnym na TikToku, dokázalo, že je to naozaj pravda. Používateľka menom Danielle pravdepodobne ani neplánovala natočiť takúto recenziu, no očividne sa jej to vyplatilo.

@danimarielettering Thirsty after you catch on fire? @Stanley 1913 is like no problem i gotchu #fyp #carfire #accident #stanleycup ♬ original sound – Danielle

Používateľka @danimarielettering zdieľala video z vnútra jej auta, ktoré horelo deň predtým a všetko bolo viditeľne zničené – okrem jej Stanleyho pohára. Pohár stál v držiaku na pohár akoby sa nič nestalo a nikto sa ho ani nedotkol.

Danielle ho následne vybrala z auta a dodala: „Stále je v ňom ľad.“

Ľudia boli z tohto videa nadšení a vo veľkom začali označovať profil tejto značky s tým, že by určite mali ženu sponzorovať. Oni však urobili niečo lepšie – kúpili jej nové auto! 

„Nikdy predtým sme to neurobili a pravdepodobne to už nikdy neurobíme,“ vtipkoval prezident Terence Reilly.

@stanleybrand #stitch with @Danielle ♬ original sound – Stanley 1913

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre