in

Jenna Ortega (Wednesday) sa predstaví v novom filme Miller´s Girl

Jenna Ortega a Martin Freeman sa v upútavke na pripravovaný celovečerný film Miller’s Girl ocitnú zapletení do vzrušenej študentsko-učiteľskej dynamiky.

Lionsgate je pripravený uviesť film od scenáristky a režisérky Jade Halley Bartlettovej 26. januára po tom, čo mal premiéru na medzinárodnom filmovom festivale v Palm Springs začiatkom toho mesiaca.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jenna Ortega Moments (@jennaortegamoments)

Ortega hrá Cairo, nádejnú spisovateľku, ktorá vedie svoj komplikovaný vzťah s Jonathanom Millerom (Freeman).

Bartlett režíruje podľa vlastného scenára, ktorý sa dostal na čiernu listinu v roku 2016. Dagmara Domińczyk, Bashir Salahuddin a Gideon Adlon si zahrali vo filme, ktorého producentmi sú Seth Rogen, Evan Goldberg, James Weaver, Josh Fagen a Mary-Margaret Kunze.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jenna Ortega (@ortegajenn4)

Ortegina ďalšia nedávna práca zahŕňa kriminálny triler Finestkind, ktorý tento týždeň dorazí na Paramount+, a hrá v budúcoročnom Beetlejuice 2 pre Warner Bros.

Herečka, ktorej odchod z filmu Scream VII bol ohlásený minulý mesiac po tom, čo bola Melissa Barrera vyhodená z filmu, po príspevkoch na sociálnych médiách o vojne medzi Izraelom a Hamásom, sa vráti v druhej sezóne svojej hitovej série Wednesday na Netflixe.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Wednesday Netflix (@wednesdaynetflix)

Freeman, ktorý je známy pre britskú verziu filmov The Office a Hobbit, sa nedávno objavil v seriáli Disney+’s Marvel Secret Invasion a v Peacock show Angelyne.

ZDROJ

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre