in

Jerry Seinfeld vynájde populárne raňajokvé pečivo Pop-Tarts vo filme „Unfrosted“ na Netflixe + TRAILER

Netflix predstavuje nový film „Unfrosted“. Streamovacia služba zdieľala upútavku na film s Jerrym Seinfeldom a Melissou McCarthy.

Unfrosted režíruje, je spoluautorom scenára a v jeho režijnom debute hrá Jerry Seinfeld. Film rozpráva príbeh o pôvode raňajkového pečiva Pop-Tarts, pričom Seinfeld a McCarthy hrali rivalov v Kellogg’s a Post Cereal v 60. rokoch v Michigane.

„Búrlivý príbeh o ambíciách, zrade a hrozivých dojákoch – osladených umelými prísadami – Unfrosted – hrá Jerry Seinfeld vo svojom režisérskom debute,“ uvádza sa v oficiálnom popise.

„Hovoríme o šťastnom detstve pre milióny amerických detí,“ hovorí Seinfeld v traileri. „Kto sa dostane k regálom ako prvý, vyhrá túto vec.“

Zdroj: Mike Mozart/Flickr

Počas komediálnej show v Los Angeles, na ktorej sa v novembri zúčastnil The Hollywood Reporter, Seinfeld diskutoval o svojom dlhoročnom záujme o Pop-Tarts.

O natáčaní filmu povedal: „Rád som to robil, pretože milujem Pop-Tart. Keď som bol malý a vyšiel Pop-Tart, odpálilo sa mi vzadu v hlave.“

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Thomas Lennon (@thomaspatricklennon)

Ďalej hrajú Jim Gaffigan, Amy Schumer, James Marsden, Jack McBrayer, Thomas Lennon, Bobby Moynihan, Maria Bakalova, Max Greenfield, Bill Burr, Dan Levy, Christian Slater a Hugh Grant. Unfrosted má premiéru 3. mája na Netflixe.

1. Zdroj                              2. Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre