in

Jonathana Majorsa už v Marvele neuvidíte. Súd ho uznal vinným z napadnutia a ukončil jeho prácu na viacerých projektoch

Jonathan Majors má oficiálne padáka. Herec, ktorý bol obsadený, aby hral Kanga, ústredného antagonistu v Multiverse Ságe Marvel Cinematic Universe, bol 18. decembra odsúdený za obťažovanie a napadnutie Grace Jabbari, jeho ex. Píše o tom Variety.

Herec poprel, že by sa svojej bývalej priateľky dotkol. Dôkazy však hovorili proti nemu a herec tak prišiel aj o posledné herecké projekty, ktoré mu ostávali. Jeho herecká agentúra s ním totiž prerušila styky už keď bol obvinený a tak mu ostávala len rola Kanga. Nakoniec však prišiel aj o tú.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa @jonathanmajors_

Oficiálny trest si Majors vypočuje vo februári 2024. Čo je však isté, je, že si v Marvele už nezahrá. S jeho rolou Kanga však Marvel počítal vo viacerých nadchádzajúcich filmoch a tak je otázne ako sa jeho absenciou vysporiadajú. Buď jeho postavu úplne vyškrtnú alebo ho preobsadia. 

Názov piateho filmu zo série Avengers – Avengers: The Kang Dynasty poukazuje skôr na tú druhú možnosť. Či to tak však naozaj bude, ukáže len čas. Tento film by mal vyjsť až v roku 2026 a tak majú filmári dostatok času na to, aby urobili toto rozhodnutie.

Jonathan Majors sa v role Kanga ukázal vo filme Ant-Man a Wasp: Quantumania a seriáli Loki. Nebol to však jeho herecký debut. V roku 2021 bol herec nominovaný na Primetime Emmy za jeho účinkovanie v seriáli Lovecraft Country. 

Zdroj

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre