in

JTMJ: Príbehy, ktoré píše sám život #88

Niekedy je deň lepší a niekedy zas horší. Tieto príbehu sú skôr o tých horších, ak nie tých napríšernejších. Pokiaľ sa teda chcete pobaviť na cudzom nešťastí, nech sa páči. Poslúžte si.

 

#1

Dnes sa so mnou rozišla priateľka kvôli Taylorovi Lautnerovi. Pozerali sme film, v ktorom hral, a podľa nej mali spolu zvláštny očný kontakt, takže sú si predurčení.

#JTMJ

Eye Contact GIFs - Get the best GIF on GIPHY

#2

Dnes sa mama ožrala na mojej narodeninovej oslavea zotrela ma tam pred všetkými kamarátmi. Šťastných osemnásť si prajem.

#JTMJ

I Have To Thank My Mom GIFs - Get the best GIF on GIPHY

 

#3

Dnes som spravila rozlúčkovú oslavu s bytom, ktorý zajtra odovzdávam.Nechcela som to moc divoké, keďže za prípadné škody by mi nemuseli vrátiť zálohu.Bohužiaľ tomu neporozumel kamarát, ktorý do seba nalial fľašu vodky, obgrcal celú stenu v kuchyni a zakončil to pádom na televízor. 

#JTMJ

Are You Sure Stephen Colbert GIF by Obama - Find & Share on GIPHY

 

#4

Dnes som pozeral edukačné videá z 80′ rokov o sexuálnych problémoch. V jednom z videí som uvidel muža, ktorý sa neskutočne podobal na môjho otca. Po chvíľke zisťovania som prišiel na to, že je to naozaj on. Trpel závislosťou na masturbovaní.

#JTMJ

That Cant Be True GIFs - Get the best GIF on GIPHY

 

#5

Dnes za mnou prišlo 7-ročné dievčatko a povedalo mi, aby som sa poj*bal. Upozornil som ju, aby si dávala pozor na jazyk, inak to poviem jej rodičom. Našťastie bola pri nás jej matka, ktorá to počula. Povedala mi to isté, čo jej dcéra.

#JTMJ

Parenting GIFs - Get the best GIF on GIPHY

 

#6

Dnes som si uvedomil, že moje pozeranie sa pod posteľ pred každým spaním, ma vlastne vôbec nepripravilo na to, keby pod tou posteľou naozaj niečo bolo.

#JTMJ

Hmmm Hmmmm GIF - Hmmm Hmmmm HmmmB - Discover & Share GIFs | Interesting gif, Gif, Cool gifs

Zdroj

 

 

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

20 ľudí, ktorí pravdepodobne pozerali až príliš často seriál MacGyver

Chalan sa pomýlil a omylom si kúpil obrovský iPhone. Internet sa na tom riadne vybláznil (15 obrázkov)