in

JTMJ: Príbehy, ktoré píše sám život #91

Pikantnejší diel JTMJ vám ukáže, aké rôzne veci sa môžu udiať pri obyčajnom pozeraní filmu, ako nemôžete veriť nikomu neznámemu a aj o tom, že ani starí ľudia na to nestrácajú chuť.

 

 

#1

Dnes som mal opitý s*x s dievčaťom, ktoré som ledva poznal. Nechcel som to robiť bez kondómu, aby náhodou neotehotnela, ale povedala mi, že v pohode, že to stihnem vytiahnuť. Keď už som skoro bol, chcel som vytiahnuť, ale oblapila nohy okolo mňa a zakričala „BUDEŠ JEHO OTCOM!!!!“ Nestihol som to.

#JTMJ

gif music hip hop rap daddy hip-hop dj quik Hip Hop Laboratory HHLGIF tonite quik hiphoplaboratory •

 

#2

Dnes som išla k priateľovi pozerať film, ale rodičia mi neverili, takže som im mala v strede filmu zavolať.Zavolala som im priamo vo chvíli, keď vo filme naskočila milostná scéna.

#JTMJ

Top 30 You Serious GIFs | Find the best GIF on Gfycat

 

#3

Dnes sme pozerali s mojím priateľom a mojimi rodičmi film. Neskôr sa rodičia zobrali a išli do spálne. Priateľ o chvíľu na to povedal, „vyzerá to tak, že majú viac zábavy, ako my…“ Aby toho nebolo málo, zdvihol sa, išiel ich počúvať cez dvere a potom mi tlmočil, čo tam počul.

#JTMJ

GIF conan obrien - animated GIF on GIFER

 

#4

Dnes som išiel na Facebook snáď len kvôli tomu, aby som videl príspevok od môjho starkého (vdovca) – „Som nadrž*ný.“

#JTMJ

Eyes Burning GIFs - Get the best GIF on GIPHY

 

#5

Dnes mi volala priateľka, či to neskúsime cez telefón. Trvalo 13 minút, kým som si uvedomil, že mám otvorené dvere a mama stojí za nimi.

#JTMJ

Oops GIFs - Get the best GIF on GIPHY

 

#6

Dnes si priateľ po dvoch rokoch všimol moje tetovanie nad zadkom. Pýtala som sa, ako je to možné, keďže sme spolu spali už kopec krát. Povedal mi, že mal väčšinou zatvorené oči.

#JTMJ

are you kidding me gifs | WiffleGif

 

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre