in

JTMJ: Príbehy, ktoré píše sám život #93

Opäť 6 nemilých príbehov, ktorých autorom je sám život. A ten sa s tým fakt nikdy nes*rie, tak si poďte pozrieť, čo napísal tentokrát.

 

 

#1

Dnes som sa v lietadle zabudla zamknúť na záchode a akurát mi tam nakráčal chlapík v tom čase, keď som si utierala zadok. Zhodou náhod sedel priamo vedľa mňa. Bol to 8 hodinový let.

#JTMJ

Oops GIF | Gfycat

 

#2

Dnes som konfrontoval priateľku s tým, že máš až príliš osobný vzťah s jej kamarátom. Včera v noci sme boli na akcii, kde s ním stále tancovala, popíjala a neskôr sa aj držali za ruky na ulici. Naštvane na mňa vybehla, že ju musím podvádzať, pretože takéto veci môže hovoriť jedine osoba, ktorá je neverná.

#JTMJ

You Kidding GIFs | Tenor

 

#3

Dnes som dostal veľkú obálku z vysokej školy, v ktorej bolo rozhodnutie o mojich prijímacích skúškach. Mama si bola výsledkom istá a zavolala najbližšiu rodinu, aby sme ju slávnostne otvorili. Keď už boli všetci u nás, postavil som sa pred nich a otvoril obálku. Neprijali ma.

#JTMJ

Angry GIFs - Get the best GIF on GIPHY

 
 

 

#4

Dnes som bol na pohovore vo firme, v ktorej robí jeden z mojich kamarátov. Po skončení som sa cítil veľmi dobre a sebavedomo, tak som zavolal kamarátovi, aby zistil prvé dojmy. Zistil som, že šéf roztrhal moju žiadosť aj s CV-čkom, a hodil ich do koša.

#JTMJ

Dr Evil No GIFs - Get the best GIF on GIPHY

 

#5

Dnes na mňa vystrelil policajt taserom. Bol to jeho druhý deň v práci. Vystrelil preto, lebo som kýchol počas fúkania do drägeru.

#JTMJ

Taser Gun GIFs - Get the best GIF on GIPHY

 

#6

Dnes sa ma manžel opýtal, či by som mu mohla splniť jedno jeho tajné dlhoročné želanie. Zistila som, že už dlhé roky chce, aby som mu to spravila ústami, zatiaľ čo bude tlačiť na záchode.

#JTMJ

Divorce GIF | Gfycat

 

Zdroj

 

 

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Zopár memečiek, ktoré vznikli, aby ti spríjemnili deň #1044 : Hádka s mamou

30+ otrasných kusov oblečenia, ktoré by ste si na seba pravdepodobne nikdy nedali