in

JTMJ: Vtipné príbehy, ktoré píše sám život #101 : Z extrému do extrému.

Čím to je, že vždy, keď sa vám stane niečo zlé, tak príde niečo ešte horšie? O tom by svoje vedeli povedať ľudia z dnešného článku. Ich príbehy sú z ich pohľadu na zaplakanie, hoci z nášho pohľadu ide o nesmierne vtipné príhody. Veď presvedčte sa sami a spríjemnite si piatok.

 

#1 

Pri paintballe ma niekto strelil medzi nohy. Povedal som druhému tímu, že som mimo hry a snažil som sa odísť z ihriska. Keď som bežal k dverám, znovu ma niekto strelil medzi hohy. Môj kamoš to videl a pustil od smiechu zbraň. Tá ma strelila tiež. 

 

#2

Včera večer som si pred spaním dala vložku. Ráno som sa zobudila, dala dolu spodné prádlo a šla som do kúpeľne. Keď som urobila zopár krokov, tak sa mi spustil menzes a všetko bolo od krvi. Potom som to musela všetko čistiť, lebo to vyzeralo ako na mieste činu. 

 

#3

Dnes som sa dozvedel, že nás v poslednom ročníku na jednom z najdôležitejších predmetov učí starší pán, ktorý má dosť pochybnú reputáciu. V minulej triede spravil to, že im prízvukoval, aby sa učili niektoré veci, ktoré určite budú na teste, že to jednoducho musia vedieť. Všetci sa dôsledne učili, no nič z toho, čo im prízvukoval nebolo na teste a nikto to nespravil. 

#4

Dnes sú to tri týždne odkedy moji rodičia odišli na dovolenku a nielenže sa odvtedy ani neozvali ale ani mi nedvíhajú mobil. Až dodnes. Moja mama mi konečne zavolala, keď som mal doma priateľku a mali sme intímnnu chvíľku. Nedvihol som a potom mi poslala správu, že aký som nevychovaný, že som jej nedvihol. 

 

#5

Vypočúvala ma polícia, pretože včera večer ma jeden muž vyhodil z párty a ukradol mi môj alkohol. Ten muž je známy zápasník a lokálny bitkár. Povedali mi, že niekto ho pobodal, pretože niekoho prokoval. Polícia si myslela, že som to bol ja. 

 

#6

Určite ste už zažili všeličo možné, no to, čo sa stalo v našom bytovom dome, tak bol extrém. Rodina nad nami sa rozhodla, že si v byte zahrá basketball. O tretej ráno. 

 

zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre