in ,

JTMJ: Vtipné príbehy, ktoré píše sám život #70 – Horšie slová od svojho šéfa si ešte nepočul

       

#1

Dnes som pozeral film v TV, kde mala jedna z postáv rovnaké meno ako môj pes. Stále, keď bolo povedané jeho meno, tak sa môj pes začal strašne tešiť, až nakoniec skočil na TV.  

       

#2

Chcel som si dať cereálie, no omylom som pritom prevrátil fľašu s olivovým olejom. Trvalo mi asi pol hodiny, kým som to upratal. Keď som skončil, tak som zistil, že krabica s cereáliami bola prázdna.

       

#3

Dnes sa naše najmladšie dieťa odsťahovalo preč. Chcel som povedať niečo romantické v tom duchu, že zostarneme spoločne, no v tom povedala : „Vďaka Bohu, že už sú všetky preč. Konečne môžem ísť aj ja.“ Po hodine odišla aj ona. 

       

#4

Priateľka si myslela, že zapáliť niekoľko sviečok naraz, vytvorí tú správnu romantickú atmosféru. Hlavne tá sviečka, ktorú zapálila na knižnici. Tá jedna sviečka zničila jednu jedinú knihu – tú, ktorú som mal podpísanú od môjho skvelého profesora, ktorý už bohužiaľ dávno zomrel. No ona navrhuje riešiť situáciu tak, že si kúpim novú knihu a naučím sa s tým jednoducho žiť.  

       

#5

Dnes sú to dva mesiace, odkedy som začal pracovať vo firme, kde som podpísal zmluvu na tri roky. Za ten čas už odišli z firmy piati ľudia. Mám pocit, že som sa upísal potápajúcej sa lodi. 

       

#6

Môj šéf sa mi priznal, že skutočne ľutuje, že ma prijal, no nemôže s tým nič robiť, pretože by to vyvolalo otázky o jeho úsudku od jeho nadriadených. Takže preto, aby nevyzeral zle, tak ma bude asi nenávidieť dokým sám neodídem z firmy. 

 

 

zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre