in

JTMJ: Vtipné príbehy, ktoré píše sám život #72 – Skratka nie je stále tá najlepšie cesta

 

 

#1

Dnes som skúsila nový krém na odstraňovanie chlpov. Ukázalo sa, že som na neho alergická a moja hlava vyzerá teraz ako paradajka s obočím. 

 

#2

Dnes mi po šiestich rokoch manželstva povedala moja žena, som toxický a násilnícky. A to preto, lebo som sa jej spýtal, že kedy si nájde prácu, pretože je pre mňa ťažké ťahať celú domácnosť. Je nezamestnaná už takmer 2 roky. 

 

#3

Dnes môj muž komentoval fotku jednej baby na sociálnej sieti, ktorá je mimochodom aj moja kamarátka. Napísal jej komentár, že je „najkrajšie dievča v stodolovom tanci.“ Spýtala som sa ho, že čo to má znamenať. Naštval sa a povedal mi, že ho špehujem a teraz so mnou nehovorí. 

 

#4

Dnes ma takmer celá rodina kritizovala za to, že nekojím svoje dieťa. Moja mama sa mi dokonca vyhrážala, že na mňa zavolá sociálku, aj keď som im niekoľkokrát vysvetľovala, že nedokážem fyzicky produkovať mlieko a nemôžem za to. 

 

#5

Dnes ma navigácia naviedla cez “skratku“, ktorá predstavovala veternú a zaprášenú cestu. Mal som pocit, že som niekde na konci sveta. Ale čo bolo najhoršie, zapadol som v bahne a keď po mňa prišla odťahová služba, povedali mi, že som už tretí človek tohto týždňa, čo takto zapadol. 

 

#6 

Dnes som bol na návšteve u kamaráta a videl som, že má na záhrade veľmi roztomilé trio mačiek. Trošku som sa s nimi pohral a prišiel som dnu. O hodinu išiel kamarát vonku a vrátil sa s tým, že jedna z tých mačiek zomrela. Ani jedna z nich nevykazovala nejaké známky toho, že by sa blížil jej koniec. Som strašne smutný a zmätený. 

 

zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre