in

JTMJ: Vtipné príbehy, ktoré píše sám život #76 – Keď ti niekto pokazí každú srandu

Všetci určite poznáte nejakého človeka, ktorý každú srandu otočí na nejakú vážnu vec a úplne vám zničí zábavu. Podobné a aj horšie zážitky nájdete aj v dnešnom článku o skutočných príbehoch, pri ktorých sa jednoducho musíte nas*ať.

 

 

#1

Dnes mi môj syn oznámil, že strávi Vianoce s nejakým dievčaťom, ktoré stretol v bare. Takmer ju nepozná, stretávajú sa jeden týždeň a už za ten čas siahol hlboko do vrecka, aby ju robil šťastnou. 

 

#2

Dnes sme s manželkou pozerali večer čiernu komédiu a mysleli sme si, že naše trojročné dievčatko už spí. No boli sme na omyle. Bolo na schodoch a takmer celý čas počúvalo. Naučila sa niekoľko nových slov, ktoré nemala, no momentálne veľmi často používa “slávne“ slovo na černochov, tzv. “n-word“. Nemôžeme si dovoliť ísť nikam do spoločnosti. 

 

#3

Dnes mi moja partnerka povedala, že ju “vôbec nepoznám“ a že som pre ňu ako “cudzí“, pretože som si nepamätal jednu veľmi špecifickú vec, ktorú povedala o mne. Tak sa asi ospravedlním za to, že nie som jasnovidec. 

 

#4

Dnes som musel cestou do práce ísť inou cestou, pretože jediný most, ktorým chodím, bol dnes odstavený kvôli údržbe. Normálne chodím do práce pol hodiny, dnes mi to trvalo hodinu a pol. A ako sa nakoniec ukázalo, tak ten most má veľmi vážne poruchy, kvôli ktorým ho musia nanovo postaviť, čo môže trvať aj 4 alebo 5 rokov. 

 

#5

Dnes mi mala dôjsť domov zásielka, pretože v mojom fyzickom stave momentálne nemôžem chodiť po obchodoch. No prišla mi správa, že sa balík nepodarilo doručiť a teraz na mňa čaká v sklade, ktorý je od môjho domu viac ako 8 kilometrov. To je celkom dlhá prechádzka pre človeka s barlami. 

 

 

#6

Dnes som sa snažil doma upiecť domáci chlieb, len tak, pre zábavu. Moja priateľka ale začala kričať, že máme super chlieb z obchodu ale nie, “MÔJ PRIATL SI PROSTE MUSÍ UPIECŤ VLASTNÝ.“ Úplne mi zničila zážitok aj zábavu, tak som vyhodil cesto do koša a išiel som sa opiť. 

 

zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre