in

JTMJ: Vtipné príbehy, ktoré píše sám život #78 – Nový rok začal nah*vno

Všetci určite poznajú tie reči, že “nový rok, nový ja“. No niekedy si človek jednoducho nevyberie a ten rok ani poriadne nezačne a už sú tu prvé problémy. A to nie len také hocijaké problémy ale niektorí ľudia, ako uvidíte v dnešnom článku, zažijú na začiatku nového roka doslova existenčnú krízu.

 

#1

Dnes som sa tešil, že som konečne dostal svoje parkovacie miesto pre handicapovaných, no nečakal som také pobúrenie z ľudí, pretože vraj nevyzerám, že mám nejaký handicap. Len toto ráno mi jedna žena neverila, že mám protetickú nohu a snažila sa vytrhnúť moju nohu, aby to dokázala. 

 

#2

Moja ex sa zasnúbila 5 mesiacov potom, čo sme si dali “pauzu“.

 

#3

Ako najstaršie dieťa z rodiny (pozn. som teenager) je mojou stálou povinnosťou počas rodinnej dovolenky robiť pestúnku všetkým mojim bratrancom a sesterniciam, ktorí ale všetci majú pod 10 rokov. Predstavte si, že dospelí sa zabávajú pri bare, hotelovom bazéne a jednoducho si užívajú, zatiaľ čo ja sa tu starám o 8 detí.

 

#4

Dnes som sa dozvedel, že o jednom našom spolužiakovi sa hovorilo, že má ADHD, pritom mal autizmus. Celý čas to bol náš učiteľ, ktorý to hovoril a tým pádom všetkým klamal. Preto niet divu, že si ľudia mysleli, že som retardovaný (ich slová, nie moje), keď sa zistilo, že mám ADHD a začal som využívať psychické cvičenia na pobyt v triede. 

 

#5 

Môj nový rok začal pre mňa veľmi zle. Ja, zdravý 32-ročný muž som si po zobudení uvedomil, že som sa pomočil a pokakal v spánku. Nemám tušenia, čo sa mohlo stať (nie, nebol som opitý) a stále rozmýšľam, že čo to mohlo spôsobiť. Tento nový rok začal doslova nah*vno. 

 

#6

Dnes som si chcel nejaké hry na novej konzole a moja priateľka začala kričať, že nech to okamžite položím. Ten nový ovládač som mal v ruke sotva 5 minút a už na mňa kričí. A viete, čo je najväčšia irónia? Že to bol darček od nejna Vianoce. 

 

zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

15 vecí, ktoré sú úplne normálne pre mužov, no nie pre ženy #1

Cenné víťazstvo