in

JTMJ: Vtipné príbehy, ktoré píše sám život #83 – Keď si cennejší mŕtvy, než živý

Nech sa človek dostane do akejkoľvek situácie, musí myslieť na seba a dôstojnosť. No v živote prídu chvíle, keď si človek uvedomí, že je úplne neschopný žiť normálny život a jednoducho na to nemá. Aj tento a iné skutočné skutočné príbehy nájdete v dnešnom článku.

 

 

#1 

Dnes mám jeden z tých dní, kedy nezáleží na tom, čo zjem. Pretože môj žalúdok s tým aj tak nebude súhlasiť. 

 

#2

Práve mi prišiel email od šéfa s tým, že mi gratuluje k povýšeniu vo firme. Minulý rok som pracoval dosť tvrdo, takže som bol z tejto správy nadšený. No následne mi napísal, že sa mi ospravedlňuje za nedorozumenie, no táto správa mala byť určená môjmu kolegovi, ktorého povýšili. 

 

#3

Dnes mi mama zakázala sa týždeň sprchovať, pretože používam “príliš veľa vody“. Som jeden z tých ľudí, ktorý smrdia ako kontajner, pokiaľ si každý deň nedajú aspoň 1 sprchu. 

 

#4

Dozvedel som sa, že po párty, ktorú som zorganizoval, ma niektorí ľudia začali obviňovať z obchytkávania, pretože som držal dievča, ktoré sa u mňa opilo. Jediný dôvod, prečo som ju tak držal bolo to, aby mi neovracala celú podlahu a nábytok. Jej kamaráti tam len tak stáli a nechali ma samého, aby som jej pomohol. 

 

#5

Došiel som v živote do takej finančnej situácie, kedy jediná vec, ktorá má nejakú hodnotu a dokážem ju platiť, je moja poistka. Je to niečo v tom zmysle, že momentálne mám väčšiu hodnotu mŕtvy, než živý. 

 

#6

Dnes moja žena minule veľa peňazí, ktoré má odo mňa, na drahú spodnú bielizeň, pretože sa cíti viac žensky a krajšie. Bolo by to v poriadku, keby tá jej drahá bielizeň neležala len tak v skrini, pretože stále nosí škaredú spodnú bielizeň, pokojne aj viac dní v kuse, čo je skutočne nechutné. 

 

zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

15 krásne uspokojivých fotografií, ktoré vám prinesú pokoj na duši #2

Bizarný rekord. Nemec vypil šálku kávy za šialene krátky čas