in ,

JTMJ: Vtipné príbehy, ktoré píše sám život #91 : Naštvaný otec je ako buldozér.

V práci každého človeka sa nájde nejaký dôvod, pre ktorý by ju niekto nemusel mať rád. A čo je ešte horšie, že k tomu všetkému vás tam provokujú a urobia všetko preto, aby vám napríklad nezdvihli plat alebo nezlepšili pracovné prostredie. Toto a iné tragikomické prípady zo života nájdete aj v dnešnom článku.

#1 

Dnes som po šiestich mesiacoch vykonávania práce za dvoch, pretože môj kolega sa v jednom kúse fláka alebo je na mobile, povedal šéfovi, že už mám toho dosť a že nie je možné, aby som ja a môj kolega dostával rovnaký plat. Môj šéf mi pridal 10$ so slovami, že kolegu mám nechať tak. 

 

 

#2

Dnes sme skončili s menšou prerábkou kuchyne. Môj otec má trochu OCD a všetko musí byť perfektné a všimol si, že polica nie je 100% rovná, tak pridal nejaké skrutky. Nakoniec polica spadla a poškodila podlahu. Otec sa pre toto naštval a hodil šrubovák do obkladu na stene a rozbil jednu dlaždičku. Vďaka oci. 

 

 

 

#3

Moja žena si dnes sadla na vaňu vedľa mňa, pretože chcela vytvoriť romantickú chvíľku. Sedel som vtedy na záchode a vykonával veľkú potrebu. 

 

#4

Spoločnosť, v ktorej pracujem, dnes oznámila zmenu mena. K tomu nám ukázali nové hrnčeky na kávu, ktoré budeme dostávať. Smutné na tom je akurát tak to, že už tri roky neoznámili zvýšenie platu. 

 

#5

Dnes som bol na nákupe s mojou štvorročnou dcérou. Pri nakupovaní sa jej rozviazala šnúrka a tak som jej ju zaviazal. Keď to bolo hotové, tak som ju trochu pošteklil a ona vykríkla : „Nedotýkaj sa ma tam!“ Všetci na nás začali pozerať a išiel som sa prepadnúť od hanby. 

 

#6

Jedna z kamarátok mojej frajerky sa rozhodla, že povie mojej frajerke, že flirtujem s ostatnými dievčatami, aby sme sa rozišli. Zafungovalo to. 

 

 

zdroj

 

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre