in

Kanye West tvrdí, že Cardi B je dosadená Iluminátmi, aby nahradila Nicki Minaj. Unikli zábery z jeho dokumentu

Kanye West v roku 2018 nahral dokument a nedávno z neho unikli nezverejnené scény. Uniknuté scény dokumentu Kanyeho Westa ukazujú hudobníka ako hovorí o Cardi B a Nicki Minaj počas toho, ako telefonuje.

Počas hovoru Kanye požadoval prepustenie z G.O.O.D. – hudobného vydavateľstva, ktoré založil v roku 2004 a tvrdil, že umelcom, ktorých produkoval, dal niektoré zo svojich najlepších beatov. Kanye bol na týchto záberoch viditeľne naštvaný. Píše o tom Marca.

Neskôr v dokumente raper povedal, že si myslí, že tým, že Cardi B neskladá vlastnú hudbu, sa podieľa na akcii organizovanej iluminátmi.

Ye v telefonáte hovorí: „To je dôvod, prečo tam bola zasraná Cardi B. Cardi B je nastrčená iluminátmi. Ona si nepíše svoje rapy. Je tam len preto, aby znela čo najviac ignorantsky.“

„Doslova účelovo nahradila Nicki Minaj. A teraz nevie, čo má robiť, a je to len zasraná… nemá ani poňatia, čo sa to kurva deje. Myslí si, že je to len požehnanie od vesmíru. Nie je to žiadne požehnanie od skurveného vesmíru,“ dodáva Kanye.

Zdroj 

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

15 fotografii podivných individuí, na ktorých ludia natrafili v hromadnej doprave

20 závislostí, ktoré odzrkadľujú túto dobu #2