in

Kedy bude na HBO dostupná 2. séria seriálu House of the Dragon?

House of the Dragon sa po tohtoročnom úspechu chystá späť s 2. sériou a svoju premiéru chystá na rok 2024. HBO vo štvrtok na podujatí v newyorskom sídle Warner Bros. Discovery predstavilo ďalšiu kapitolu pokračujúcej prequelovej ságy Game of Thrones, ktorá zachytáva veľkú občiansku vojnu Targaryenov známu ako Tanec drakov.

Zdroj: Jlljs/Wikimedia

Šéf HBO Casey Bloys tiež potvrdil, že 2. séria sa vráti v lete 2024.

House of the Dragon sleduje neslávne známy konflikt Targaryenov, v ktorom Rhaenyra Targaryen (Emma D’Arcy), prvorodená dcéra zosnulého kráľa a vyvolená dedička, bojuje o Železný trón proti svojmu uzurpátorovi Aegonovi II Targaryenovi (Tom Glynn-Carney Rhaenyrin nevlastný brat, ktorého splodila jej nevlastná matka a najlepšia kamarátka z detstva Alicent Hightower (Olivia Cooke). 2. séria plynulo nadviaže na finále 1. série.

Zdroj: Favorisxp/deviantart

House of the Dragon dokončil produkciu 2. sezóny začiatkom tohto roka na čele s Ryanom Condalom aj napriek štrajku.

HBO tiež pracuje na ďalšom spinoffe Game of Thrones, A Knight of the Seven Kingdoms: The Hedge Knight, ktorý predtým zastavil vývoj kvôli štrajku hollywoodskych spisovateľov. Bloys hovorí, že HBO dúfa, že začne natáčať tento seriál hneď, ako sa skončí štrajk hercov.

Zdroj: ertacaltinoz/deviantart

Čo sa týka všetkých ďalších rozpracovaných produktov, Bloys povedal: „Všetky scenáre sú vo vývoji,“

ZDROJ

   
Odoberať
Upozorniť na

1 Komentár
Najlepšie hodnotené
Najnovšie Najstaršie
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre
frusi
7 mesiace dozadu

aj druha seria bude natacana tak ze nebude nic vidno aj ked si date jas na 100%