in

Kedy bude nový film „Downton Abbey 3?“

„Downton Abbey“ je obľúbený britský historický seriál, ktorý u nás nie je až tak známy, ale aj napriek tomu sme mohli vidieť prvé 2 filmy. Najnovšie sa natáča 3. film, v ktorom by sa mali objeaviť herci z prvých dvoch dielov.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Focus Features (@focusfeatures)

Focus Features a Carnival Films oznámili plány na uvedenie tretieho filmu o Downton Abbey. Filmy sú pokračovaním úspešnej britskej kostýmovej drámy, ktorá prebiehala v rokoch 2010 až 2015.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Downton Abbey (@downtonabbey_official)

Z milovanej franšízy sa vrátia Hugh Bonneville, Elizabeth McGovern, Michelle Dockery, Laura Carmichael, Jim Carter, Phyllis Logan, Robert James-Collier, Joanne Froggatt, Allen Leech, Penelope Wilton, Lesley Nicol, Michael Fox, Raquel Cassidy, Brendan Coyle , Kevin Doyle, Harry Hadden-Paton, Sophie McShera, Douglas Reith a Paul Giamatti.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Downton Abbey (@downtonabbey_official)

Joely Richardson, Alessandro Nivola, Simon Russell Beale a Arty Froushan sa pripoja k tretiemu, zatiaľ nepomenovanému filmu. Ikonická postava Maggie Smithovej, Violet, vdova grófka z Granthamu, zomrela v poslednom filme, Downton Abbey z roku 2022: Nová éra.

Zdroj: folderdesigner/Deviantart

Tvorca seriálu Julian Fellowes píše scenár a produkuje projekt, zatiaľ čo Simon Curtis sa podieľa na réžii. Dátum vydania tretieho filmu zatiaľ nebol oznámený.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre