in

Kedy bude v kinách nový film z univerza planéty opíc „Kingdom of the Planet of the Apes“? + TRAILER

Novoreštartovaná franšíza Planet of the Apes pokračuje svojou najnovšou časťou, Kingdom of the Planet of the Apes, ktorá sa má dostať do kín v máji.

Ako štvrtý film v sérii Kingdom priamo nadväzuje na vrcholnú Vojnu o planétu opíc z roku 2017, ktorá sama o sebe bola pokračovaním filmov Dawn of the Planet of the Apes z roku 2014 a Rise of the Planet of the Apes z roku 2011.

Zatiaľ čo časti jedna až tri nám ukázali, ako ľudoopi bojovali s ľuďmi a neskôr sami so sebou o svetovládu, zdá sa, že Kráľovstvo planéty opíc ich ukazuje ako dominantný druh na Zemi.

V tejto prerastenej džungľovej dystopii sa opice stali dominantným druhom, pričom ľudia boli odsunutí na vedľajšiu koľaj a nútení žiť v úkryte pred svojimi fyzicky nadradenými náprotivkami.

Podľa prvého traileru filmu a všetkých potvrdených správ pred jeho vydaním bude Kráľovstvo planéty opíc prvým v sérii, v ktorom nebude predstavenie Caesara Andyho Serkisa.

Namiesto toho bude akciu viesť IT herec Owen Teague ako Noa, mladý šimpanz, ktorý sa narodil generáciu po Caesarovej vláde.

Zdroj: Global Panorama/Flickr

To znamená, že aj keď to stále nie je potvrdené, neboli by sme príliš prekvapení, keby Serkis urobil portrét ako Caesar vo forme flashbacku.

V rozhovore pre Empire Teague vysvetlil, že Caesarovo dedičstvo bolo v tomto novom ľudoopickom svete takmer zabudnuté, pričom Noa „nemá ani poňatia“, kto bol veľký ľudoop alebo čo urobil pre ich druh.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre