in

Kedy príde na Netflix film z univerza Spider-Mana „Madam Web“? + TRAILER

Ženská verzia Spider-Mana? Prečo nie? Predstavujem vám Madam Web, film založený na marvelovských komiksoch, kde hlavnú úlohu hrá hrdinka z „Päťdesiat odtieňov sivej“ – Dakota Johnson.

Zdroj: X0ffset/Deviantart

Madame Web prichádza na Netflix, ktorý v utorok oznámil, že film začne streamovať na svojej službe 14. mája. Film rozpráva pôvodný príbeh Cassie Webbovej (Dakota Johnson), známej ako Madame Web, jasnovidkyne, ktorá je schopná vidieť budúce udalosti v „pavúčom svete“.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Madame Web (@madameweb)

Ďalej hrajú Sydney Sweeney, Celeste O’Connor, Isabela Merced, Tahar Rahim, Emma Roberts a Adam Scott. Madame Web prišla do kín vo februári a dostala negatívne recenzie. Dakota Johnson sa vyjadrila k slabému prijatiu filmu v marcovom rozhovore pre Bustle a naznačila, že „umeniu sa nedarí, keď ho robí výbor“.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Madame Web (@madameweb)

„Filmy robí filmár a tím umelcov okolo nich. Nemôžete robiť umenie založené na číslach a algoritmoch,“ povedala. Dakota dodala, že „pravdepodobne už nikdy nič podobné neurobí, pretože v tomto svete nedáva zmysel“.

„Ale niekedy v tomto odvetví sa k niečomu prihlásite a je to jedna vec a potom, ako to robíte, sa z toho stane úplne iná vec a vy si poviete: ‚Počkať, čo?‘,“ povedala. „Bola to však skutočne cenná skúsenosť a samozrejme nie je pekné byť súčasťou niečoho, čo je roztrhané na kusy, ale nemôžem povedať, že tomu nerozumiem.“

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre