in

Kedy vyjde nový animák z univerza Pána prsteňov „Pán prsteňov: Vojna Rohirov“?

Milujete Pána prsteňov, ale zdá sa vám, že seriál bol tak trochu o ničom? Warner Bros nás pozýva na nový film Pán prsteňov: Vojna Rohirov. Štúdio zdieľalo fotografiu animovaného filmu s postavou Héry.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Nerd of the Rings – Matt G (@nerdoftherings)

Nový obrázok zobrazuje Heru, princeznú a dcéru Helma Hammerhanda (Brian Cox), kráľa Rohanu, ako jazdí na bielom koni. Vojna Rohirov sa odohráva vo svete J.R.R. Tolkiena – Pán prsteňov. Film sa odohráva 183 rokov pred filmovou trilógiou a rozpráva o osude Helma a jeho rodiny.

Zdroj: ahmetbroge/Deviantart

„Náhly útok Wulfa (Luke Pasqualino), šikovného a neľútostného pána Dunlendingu, ktorý hľadá pomstu za smrť svojho otca, prinúti Helma a jeho ľud, aby sa odvážne naposledy postavili v starodávnej pevnosti Hornburg – mohutnej pevnosti, ktorá sa neskôr preslávi ako Helmova hlbočina. Héra sa ocitne v čoraz zúfalejšej situácii a musí povolať vôľu, aby viedla odpor proti smrteľnému nepriateľovi s úmyslom ich úplného zničenia,“ uvádza sa v oficiálnom súhrne.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Lord Of The Rings (@lotrology)

Vojnu Rohirov režíruje Kenji Kamiyama, japonský filmár, ktorý spolurežíroval Blade Runner: Black Lotus a pracoval na sérii Ghost in the Shell: Stand Alone Complex. Peter Jackson, ktorý režíroval trilógie Pán prsteňov a Hobit, je výkonným producentom. Film bude mať v kinách premiéru 13. decembra.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre