in

Kontaktné šošovky, ktoré videli Taylor Swift sa predávajú za neuveriteľných 1 300 EUR

Používateľ na sociálnej sieti Twitter/X predáva kontaktné šošovky, ktoré videli Taylor Swift za masívnych 1 300 EUR. Zdá sa, že tento teraz virálny príspevok je vtipom na úkor oddaných Swifties, ktorí sú ochotní dať peniaze za čokoľvek, k čomu bola hviezda blízko.

Zdroj: Cosmopolitan UK/Wikimedia

Predaj, ktorý získal takmer 8 000 hodnotení Páči sa mi na obrázku dvoch použitých kontaktných šošoviek, je možno falošný, ale inšpiroval ostatných používateľov, aby urobili to isté. Eras Tour Taylor Swift práve prebieha a nedávno ukončila koncerty v Spojenom kráľovstve, kde hrala tri stretnutia na štadióne Anfield v Liverpoole a tri noci za sebou na štadióne Wembley.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Taylor Swift (@taylorswift)

Niektorí si teraz želajú, aby si nechali svoje kontaktné šošovky, keďže fanúšikovia Swift boli predtým videní kupovať si „autentický vzduch“ a lístky, ktorých platnosť vypršala. Pôvodný príspevok znel: „Na predaj: kontaktné šošovky, ktoré videli Taylor Swift. 1300 EUR.“ Iní používatelia naznačujú, že to bol geniálny úder a želajú si, aby si svoje položky ponechali neporušené a po prehliadke ich umiestnili na eBay.

Jeden napísal: „Škoda, mal som to urobiť s mojimi namiesto toho, aby som ich vyhodil.“ Ďalší navrhol, že to isté urobia so svojimi šošovkami, pričom prezradil: „Toto urobím, keď pôjdem“. Tretí napísal: „Počkaj, mal som si uložiť svoje, práve som ich odhodil…“ Ostatní fanúšikovia teraz dúfajú, že posunú svoje memorabílie súvisiace so Swift na vyššiu úroveň.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre