in

Krava Haru vyrástla medzi psami a teraz si tiež myslí, že je pes. Neuveríte, čo všetko dokáže

Jedna výnimočná krava vyrástla medzi psami a teraz medzi nimi pobehuje na dvore ako jedna z nich. Hrá sa s loptou, túli sa k psom a počúva majiteľov na slovo. Jej majitelia ju dokonca vytrénovali tak, že počúva na svoje meno – Haru. Píše o tom Boingboing.

„Myslí si, že je veľké šteniatko, ktoré nemá dovolené byť vo vnútri. Chce robiť všetko, čo robia psy,“ vysvetľuje jej majiteľka.

Zdroj: YouTube/The Dodo

Haru si obzvlášť obľúbila svojho pána. Jeho manželka vysvetlila, že za ním chodí všade a túli sa k nemu vždy, keď je to možné.

„Videla ako sa venujem psom a jedného dňa sa ku mne začala túliť akoby chcela, aby som sa jej venoval tiež,“ vysvetlil majiteľ Haru. V klipe dokonca vidieť ako Haru oblizuje svojmu majiteľovi tvár akoby bola pes. 

Haru sa rada hladká, škrabká a hrá sa so svojimi psími súrodencami. Majitelia Haru poskytujú dočasnú starostlivosť pre psov, ktorí ju potrebujú a tak je Haru neustále obklopená štvornohými kamarátmi. Tí ju oblizujú a správajú sa k nej tak akoby tiež bola pes. 

V klipe je tiež ukázané, že v momente ako majiteľ ráno otvorí dvere maštaľne, v ktorej Haru spí, psy sa hneď nahrnú k nej a začnú sa k nej túliť.

Celú reportáž o roztomilej krave Haru si môžete pozrieť v nasledujúcom videu:

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

15 zábavných fotografií z ulíc #2

15 výnimočných fotiek z internetu