in

Kričala, že ich zabije – ale len v online hre. Susedka to nevedela a zavolala na ňu políciu

Predstavte si, že začnete uprostred noci počuť agresívne výkriky svojej susedky. Nemáte poňatia, čo sa deje, výkriky občas znejú nahnevane, plné nadávok, občas vydesene, a občas dokonca skríkne: “Nie, on ma zabije!”.

Zdroj: Pexels / Liza Summer

Presne to sa stalo nemenovanej osobe, ktorá sa rozhodla pre dobro svojej susedky a svojho svedomia zavolať políciu, pretože počula, ako jej susedka vykrikuje čudné veci uprostred noci. Ustarostená nemenovaná osoba nenahlásila rušenie nočného poriadku, no chcela, aby polícia skontrolovala, či je jej susedka v poriadku.

Zdroj: Pexels / Andrea Piacquadio

Keď polícia zaklopala na susedkine dvere, otvorila im mladá žena s hernými slúchadlami na ušiach a celá zmätená. Policajti žene vysvetlili, že prišli na popud ustarostenej osoby odvedľa, ktorá si myslela, že ju niekto v byte možno týra.

Zdroj: Pexels / Jeshoots
Zdroj: Pexels / Jeshoots

Hráčka so smiechom vysvetlila, že hrala Overwatch 2 a veľmi dlho bola zaseknutá v takzvanej “losing streak”, kedy sa jej nedarilo vyhrať ani jednu hru. Po tejto dlhej reťazi prehier sa jej konečne začalo dariť a hráčka si od radosti zabudla dávať pozor na vlastnú hlasitosť.

Zdroj: Nintendo

V prívale nadšenia a adrenalínu kričala vo voice chate na ostatných členov tímu a dokonca vykrikovala aj po protivníkoch, a to aj napriek tomu, že tí ju počuť nemohli.

Zdoj: Pexels / Yan Krukau
Zdroj: Pexels / Yan Krukau

Každý z nás hráčov vie, aké to je, keď sa nám v online hre dlhú dobu nedarí, a táto kliatba sa odrazu konečne zlomí a všetko začne opäť raz fungovať. Nemôžeme žene zazlievať, že si išla od radosti vykričať hlasivky. Predovšetkým, ak hrala ranked v Overwatch 2, ktorý je od vydania bombardovaný kritikou presne z toho dôvodu, že je kvôli svojmu dizajnu a nevybalancovanému matchmakingu zosobnenou frustráciou.

Zdroj: Pexels / Yan Krukau
Zdroj: Pexels / Yan Krukau

Dávajte si pozor, hráči. Ak budete nabudúce vykrikovať po svojom protivníkovi v online hre, že ho zabijete, váš sused si to môže pomýliť so skutočnou hrozbou.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre