in

Kto je Hasbulla? Príbeh malého muža, ktorý si podmanil srdcia celého sveta

Tento malý muž sa za posledné roky stal internetovou senzáciou a stal sa hrdinom obľúbených internetových mémov. „Ale kto je Hasbulla?“ Všetko to začalo virálnym TikTokom.

Celé meno malého hrdinu je Hasbulla Magomedov. Narodil sa 7. júla 2002. Vyniká tým, že má trpasličí vzrast spôsobený nedostatkom rastových hormónov. Meria iba 102 centimetrov. V roku 2021 sa preslávil vďaka videu na TikToku, ktoré sa šírilo internetom ako blesk.

Zdroj: hasbulla.hushetskiy / Instagram

Ľudia ho milujú pre jeho jedinečnú osobnosť. Napriek svojej malej postave má veľký úspech na sociálnych sieťach. Je živým dôkazom toho, že veľkosť nie je vždy dôležitá, pokiaľ ide o presadenie sa. Keď vyrastal, jeho otec pracoval ako inštalatér a pokorne si zarábal na živobytie. Hasbulla vyznáva moslimskú vieru a patrí k darginskému etniku. Jeho korene a zázemie sú podstatnou súčasťou toho, kým je.

Zdroj: HasbullaHive / Twitter

V jednom zo svojich rozhovorov sa podelil o to, že si čas v škole neužíval a opísal to ako „väzenie“. Po úspešnom ukončení školy sa vydal na novú cestu – vytváral videá na internet. To znamenalo významný zlom v jeho živote, ktorý viedol k sláve a uznaniu, ktoré si užíva dnes. Posun od obmedzujúceho prostredia ku kreatívnej slobode internetu mu umožnilo predviesť svoju jedinečnú osobnosť a spojiť sa s globálnym publikom.

Prostredníctvom svojich videí prekonal obmedzenia, ktoré cítil v škole. Jeho útek nebol len fyzický, ale aj symbolický, čo predstavovalo jeho oslobodenie od obmedzení. Internet sa stal jeho plátnom, na ktorí maľoval obraz odolnosti, humoru a autentickosti.

Zdroj: Zdroj: hasbulla.hushetskiy / Instagram

Hneď od začiatku zožal virálny úspech. Od novembra 2020 má na Instagrame pôsobivých viac ako osem a pol milióna fanúšikov.

Napriek tomu, že čelí výzvam vysilujúceho stavu, ktorý má za následok jeho nezvyčajne nízky vzrast, vyžaruje sebadôveru a šarm. Tieto vlastnosti sa stali neoddeliteľnou súčasťou jeho širokej popularity. Jeho vzostup k sláve na sociálnych sieťach nie je len o číslach. Je to dôkaz univerzálnej príťažlivosti autenticity a humoru.

V októbri minulého ruka sa dostal na titulky tým, že podpísal päťročnú zmluvu s UFC, pričom sa zapojil do vášnivého sporu na sociálnych sieťach s írskym bojovníkom Conorom McGregorom. Napriek zvesti o potenciálnom zápase medzi Hasbullou a ďalšou internetovou osobnosťou s rovnakým postihnutím Abdu Rozikom, ktorú zorganizoval prezident UFC Dana White, sa tento zápas nikdy neuskutočnil.

Zdroj: HasbullaHive / Twitter

TikTok zohral kľúčovú úlohu pri jeho katapultovaní na internetovú hviezdu, pričom nárast fanúšikov sa začal okolo apríla 2021. Používatelia sa tešili z opätovného uverejňovania jeho obsahu a plynule ich integrovali do množstva mémov, ktoré kolovali po platforme. V rozhodujúcom okamihu roku 2021 Hasbulla zdieľal video, ako si doprial kúsok pizze a premenil ho na vírusovú senzáciu známu ako „Pitzah“. Čaro tkvie v jednoduchosti videa, kde si odhryzne kúsok pizze a vysloví to slovo s vtipným prízvukom.

Zdroj: HasbullaHive / Twitter

Napriek tomu, že jeho čistý majetok zostal v súkromí, jeho prudký nárast slávy na sociálnych sieťach viedol k odhadovanému čistému majetku okolo 200 000 USD. S týmto finančným úspechom strategicky investoval do rôznych aktív, vrátane luxusných áut, hodiniek, kryptomien a NFT. Jeho láska k luxusným hodinkám je evidentná v jeho kolekcii, pričom kladie dôraz na špičkové hodinky, ktoré upútajú pozornosť nadšencov hodiniek na celom svete.

Okrem hodiniek sa pustil do sveta kryptomien a spustil projekt Crypto Hasbulla. Tento podnik zahŕňa kolekciu NFT založenú na meme, ktorá obsahuje 10 000 ručne kreslených kúskov, ktoré predstavujú jeho inovatívny prístup k digitálnym aktívam.

Zdroj: Zdroj: hasbulla.hushetskiy / Instagram

Jeho finančná cesta sa naďalej pohybuje v oblasti luxusu a digitálnych aktív a stáva sa zaujímavou súčasťou jeho celkového príbehu.

Napriek svojmu zaneprázdnenému životu a drsným záujmom je jeho srdce otvorené láske. Aktuálne nie je vo vzťahu a v auguste 2022 sa v šou Kyle a Jackie O podelil o to, že sa cíti „príliš mladý“ na randenie a ešte nie je pripravený sa do toho ponoriť. Napriek tomu jedného dňa vyjadril svoju túžbu sa usadiť, pričom si predstavuje, že v najbližších piatich až desiatich rokoch by sa možno aj oženil.

Zdroj: Zdroj: hasbulla.hushetskiy / Instagram

Jeho úprimnosť o jeho romantickom živote vrhá svetlo na jeho perspektívu a budúce ašpirácie. Je vidieť, že si dáva čas na to, aby sa sústredil na svoj osobný rast, než sa pustí do sféry vzťahov, pričom demonštruje premyslený prístup k srdcovým záležitostiam.

ZDROJ

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Zapálili sa na vlastnej svadbe! V pozadí počuť výkriky hostí

15 príbehov ľudí, ktorí trpko oľutovali svoj posledný výber hotela