in

Kto prepožičia svoj hlas Ježišovi Kristovi v novom animáku?

Animovaný film o Ježišovi Kristovi? Viem, ako to znie, ale nie je to vtip. Spoločnosť MoFac Animation sa naozaj podujala na natočenie animáku Kráľ kráľov, kde svoj hlas prepožičia okrem iných aj Kenneth Branagh alebo Uma Thurman.

Zdroj: John Keogh/Flickr

Spoločnosť MoFac Animation v piatok oznámila, že Oscar Isaac a Forest Whitaker vyjadria biblické postavy vo svojom animovanom filme Kráľ kráľov. Izák vyjadruje Ježiša Krista a apoštola Whitakera Petra. Pod hlasové obsadenie sa predtým podpísali Kenneth Branagh, Uma Thurman a Roman Griffin Davis.

Zdroj: Joella Marano/Flickr

The King of Kings je založený na príbehu Charlesa Dickensa o živote Ježiša. Branagh a Thurman vyjadrujú Charlesa a Catherine Dickensovcov. V knihe Kráľ kráľov Charles rozpráva príbeh o Ježišovi svojmu synovi.

Zdroj: angelofsweetbitter2009/Flickr

Animované médium umožňuje Charlesovi a jeho synovi komunikovať s Ježišom a ďalšími postavami v Biblii. Postavou vo filme je aj mačka rodiny Dickensovcov Willa. Seong-ho „Jay“ Jang režíruje a je spoluautorom scenára s Robom Edwardsom. MoFac hovorí, že The King of Kings je v záverečnej fáze výroby a nahrávania hlasu. Hľadajú distribúciu.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre