in

„Kung Fu Panda 4“ zarobila za pár dní premiér v USA viac ako 55 miliónov dolárov + TRAILER

Panda Po, ktorej prepožičal svoj hlas Jack Black je späť po takmer desaťročí a už sa mu dostáva obrovského privítania od publika.

Kung Fu Panda 4 odštartovala svoju premiéru v kinách s piatkovým úvodným zárobkom 13,8 milióna dolárov, vrátane 3,8 dolárov vo štvrtkových ukážkach. Odhaduje sa, že štvrtý film z franšízy zarobí počas oscarového víkendu na domácom trhu takmer 55 miliónov dolárov, čo bude výhra pre rodinný trh, ako aj pre DreamWorks Animation a materskú spoločnosť Universal (štúdio stojace za Oscarovým Oppenheimerom). Jediný ďalší diel Kung Fu Pandy, ktorá zarobila viac, bola prvá v roku 2008 s 62 miliónmi dolárov, neupravená o infláciu.

Zdroj: prenylastman/Pexels

Spolu s Jackom Blackom, vracajúcim sa členom hlasového obsadenia Kung Fu 4, patrí Dustin Hoffman ako majster Kung Fu Shifu, James Hong ako Poov adoptívny otec, Bryan Cranston ako Poov otec Li a Ian McShane ako Shifuov bývalý študent a úhlavný nepriateľ.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa KungFuPandaNews (@micahthemod0308)

Medzi nováčikov v sérii patrí Viola Davis ako malá jašterica a čarodejnica, ktorá mení svoj tvar, a Awakawfina ako bystrá zlodejka, ktorú Po potrebuje, aby ochránil ich svet. Ke Huy Quan sa tiež pripojí k franšíze ako zločinecký vodca menom Han. Film sa môže pochváliť A- CinemaScore od publika.

Kung Fu Pandu 4 režíruje Mike Mitchell, ktorý tiež režíroval Trollov a Shreka 4.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre