in

Kúriér strčil ženin balíček do popolnice. Nečakal, že by sa stalo toto

Priznajme sa, väčšina z nás pozerá stav zásielky našej objednávky približne sekundu po tom, čo sme si niečo objednali, aj keď sa k nám tovar nedokáže zázračne teleportovať. Väčšinou s objednávkami a ich dodaním nebývajú problémy, no občas sa stane, že sa zásielka záhadne stratí alebo je poškodená, pretože kuriér sa pred bránou domu rozhodol jednoducho ju prehodiť do dvora ako olympijský športovec.

Zdroj: Pexels / Liza Summer

Najbolestivejšie sú práve zásielky, ktoré bez stopy zmizli z povrchu zemského aj napriek tomu, že na stránke kuriéra pod číslom vašej objednávky žiari nádherné slovné spojenie: objednávka doručená.

Zdroj: Pexels / Kampus Production

A doručená kde? Nuž, pre 50-ročnú expertku na biochémiu Helen Verill bolo doručenie jej zásielky skutočne zážitkom. V deň svojich 50-tych narodenín sa rozhodla zobrať si deň voľna a ísť oslavovať mimo dom, doručenie akéhokoľvek balíčka v ten deň absolútne neočakávala.

Zdroj: Pexels / Karolina Grabowska

Práve v jej neprítomnosti jej však na dvere zaklopal kuriér, ktorý sa jej snažil nečakane doručiť zásielku. Keďže Helen neotvárala dvere, kuriér sa musel rozhodnúť, kde balíček pre túto ženu nechá tak, aby ho úspešne našla a balíček medzičasom neutrpel žiadne škody.

Zdroj: Pexels / Norma Mortenson

Veľa z nás si povie: “tak ten balíček nechal priamo pred dverami” alebo “tak dal balíček susedom a poprosil ich, aby ho po návrate prijímateľa odniesli”.

Zdroj: Pexels / Vlad Vasnetsov

Ale nie, kuriér mal lepší nápad. Aby balíček pod holým nebom nepremokol, strčil ho do popolnice a žene do poštovej schránky hodil papierik s inštrukciami. Keď sa Helen vrátila, lístoček našla, no balíček už bol na ceste na smetisko, pretože susedia dali medzičasom vysypať popolnice smetiarom.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Steam si robí srandu z cheaterov posielaním permanentných banov na ich kontá v podobe vianočného darčeka

12 vtipných dôkazov, že vo zvieracej ríši niet väčších komikov, než sú mačky