in ,

Kúzelník vysvetlil, ako je možné, že si do krku dokáže vsunúť meč, bez akýchkoľvek poranení!

Ak ste niekedy sledovali kúzelníka, ako prehĺta niečo ostré, napríklad nôž alebo meč, určite ste mali ústa dokorán, oči zakryté a čudovali ste sa, ako sa mu to podarilo bez toho, aby si rozrezal hrdlo zvnútra.

interesting_aIl/X

Podľa všetkého, existuje veľmi dôležitý aspekt tohto kúzelníckeho triku, ktorý zabezpečí, aby sme vykonávajúcemu nemuseli volať sanitku. A nie, nie je to tým, že meč je falošný alebo teleskopický. Samotný meč je v skutočnosti až príliš skutočný.

Dúfam že netreba dodávať neskúšajte to doma!

Aj napriek opatreniam, je to aktivita, ktorá môže byť veľmi nebezpečná, ak neviete, ako na to. Ako sa to teda dá urobiť, bez toho aby ste vykrvácali?

Je to oveľa jednoduchšie, než si myslíte.

interesting_aIl/X

Pred predstavením, kúzelníci robia nejakú základnú prípravu, aby sa uistili, že budú v bezpečí a všetko prebehne ako má. A potom prichádza tá najväčšia šou. Neprehltnú len meč, ale najprv prehltnú pošvu! Tým pádom môže meč jednoducho vložiť do pošvy, ktorú už má v krku.

Avšak teraz je na mieste otázka, ako dokázal kúzelník normálne rozprávať, keď mal v sebe niekoľko centimetrov dlhú pošvu? A čo sa stane, ak sa pošva zasekne?

Ľudia, po vzhliadnutí tohto videa, boli v šoku. Kúzelnícke predstavenia už nebudete vnímať tak kúzelne ako kedysi, čo? A upozornenie (znova) na záver, ne-skú-šaj-te to do-ma!!!!

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre