in ,

Leonardo DiCaprio urobil scenáristickú chybu v Titanicu, ktorá však zostala vo filme

Titanic je nepochybne jedným z najznámejších trhákov všetkých čias, pričom mnohí z nás by pravdepodobne dokázali odrecitovať scenár filmu aj v spánku, ak by museli. Od kultového „Nakresli ma ako jednu zo svojich francúzskych dievčat“ až po vysoko citované „Som kráľom sveta“ – je jasné, že tento film má veľa slávnych línií.

 

Zatiaľ čo film bol veľkým úspechom a vyslúžil si 11 Oscarov, mladý DiCaprio urobil pri natáčaní poriadnu chybu, ktorá prekvapivo nakoniec vo filme zostala.

K chybe došlo počas scény – pravdepodobne jednej z najznámejších scén v celom filme, keď Jack (DiCaprio) načrtáva nahú fotku Rose, ktorú hrá Kate Winslet, keď povedala: „Nakresli ma ako jedno z tvojich francúzskych dievčat.“

Vo filme Jack vyhovie jej požiadavke a povie jej: „Ľahni si na tú posteľ, uhm, myslím gauč.“ Táto odpoveď však nebola taká, ako sa vyvíjal pôvodný scenár. Namiesto toho mal DiCaprio povedať: „Ľahni si na ten gauč.“

Ľahký trapas sa ale režisérovi Jamesovi Cameronovi zapáčil natoľko, že sa ho aj tak rozhodol vo filme ponechať. Napriek tomu, že sa pomýlil, sme si istý, že všetci vieme oceniť tú špeciálnu atmosféru, ktorú to prinieslo do tejto intímnej scény.

ZDROJ

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

15 ľudí, ktorí poriadne oľutovali, že sa rozhodli svojho domáceho miláčika dať ostrihať

20 otravných vecí, ktoré vždy pokazia deň #1