in

Ľudia cestujú skoro 500 kilometrov, aby ochutnali virálnu zmrzlinu

Ľudia sa zbláznili do najnovšej virálnej zmrzliny, ktorá vzala TikTok útokom. Počas teplého počasia nie je nič lepšie, ako dať si studenú a osviežujúcu zmrzlinu na schladenie – ale prečo ľudia šalejú z mangovej zmrzliny?

@m._0304 This is your sign to try the fresh mango ice cream in Ilford Lane Hafiz Juice Corner, Ilford IG1 2LQ📍 #fyp #foryou #foryoupage #ilfordlane #mango #icecream #nogatekeeping #icecream #mango #mangoicecream #ilford #london #Summer #eastlondon #trending #highlights #explorepage #fypage #fyviralvideo #fypviral #thingstodoinlondon #freethingstodoinlondon #londoncity #exploringlondon #exploringtheworld #dessert #viral #explore #trend #visitlondon #londontravel #londonhotspots #fypシ #PlacesToVisit #thingstodoinlondon #londonlife #londonactivities #londonhiddengems #weekendinlondon #explorelondon #whattodoinlondon #mustvisitplace #londontiktok #londonimmersiveexperience #trending #softserve ♬ Aesthetic – Tollan Kim & Kudasaibeats

Mangová zmrzlina mala milióny zobrazení online, pričom gurmáni hodnotili pochúťku, ktorá vyzerá ako realistické mango. Ale bohužiaľ nie je k dispozícii vo Veľkej Británii. Jeden obchod na rohu v Ilforde v Londýne však vytvoril svoju vlastnú verziu, ktorá sa teraz stala virálnou.

Ľudia cestovali po celom Spojenom kráľovstve do Hafiz Juice Corner, ktorý podáva čerstvé džúsy a zmrzlinu vo východnom Londýne. Videá z obchodu ukázali ľudí, ktorí lemujú okolité ulice, aby dostali do rúk kopček zmrzliny s mangovou príchuťou.

@hanifahabidin_ Best ice cream i have EVER had #fyp #foryou #foryoupage #ilfordlane #mango #icecream #nogatekeeping ♬ Ve kamleya – baz

V radoch trvajúcich až 40 minút ľudia hovoria, že sa oplatí počkať. Jeden TikToker @jahidalommm zdieľal fotky online a povedal: „POV čakáte pol hodiny v rade na virálnu mangovú zmrzlinu.“ Potom sa zhodli: „Určite to stálo za čakanie a humbuk“, po ktorom nasledovalo tlieskacie emoji.

Hafiz je autentický pakistanský obchod, ktorý sa špecializuje na príchute a produkty inšpirované pakistanskou kuchyňou. Niekoľko ľudí na TikToku sa podelilo o svoje myšlienky. Jedna osoba povedala:

Zdroj: Somben Chea/Pexels

„Najlepšia pakistanská zmrzlina. Chutí presne ako zmrzlina v Pakistane a pakistanské mango.“ Druhý dodal: „Mango a tiež pomarančová zmrzlina sú nebeské! A veci, ktoré mi v Pakistane určite chýbajú.“

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre