in

Ľudia hovoria, že manžel tejto ženy je pre ňu až príliš atraktívny

Na svete je absolútna pravda a je to táto: ľudia radi strkajú nosy tam, kde to nemajú robiť, najmä ak to súvisí s kritizovaním životov iných, či už zo závisti alebo z falošného pocitu nadradenosti. Páry ako Alicia a Scott nie sú v tejto otázke žiadnou neznámou, pretože musia bojovať proti ľuďom, ktorí posudzujú pravdivosť ich láskyplného vzťahu len kvôli rozdielu medzi ich vzhľadom. Svoje šťastie však zdieľajú na sociálnych sieťach, aby všetkým na svete ukázali, že štítky a veľkosti sú len nezmyselné čísla, keď niekoho naozaj milujete.

Alicia McCarvell sa na sociálnych sieťach stala veľmi populárnou vďaka vtipnému obsahu pre páry, ktorý zverejňuje, a za to, že propaguje sebalásku a pozitivitu voči našim telám, bez ohľadu na to, akú veľkosť máme. Hoci má milióny sledovateľov, ktorí ju obdivujú a sledujú jej dobrodružstvá, pravdou je, že dostáva aj veľa kritiky a zraňujúcich komentárov týkajúcich sa jej vzťahu.

Zdroj: aliciamccarvell / Instagram

Tvorkyňa obsahu sa nakoniec rozhodla prehovoriť po zdieľaní videa, ktoré sa podľa nej stalo obzvlášť virálnym, zo všetkých nesprávnych dôvodov. Alicia nahrala na svoje sociálne siete trendový transformačný klip, kde sa so Scottom prvýkrát objavili v uteráku a hneď potom sa obliekli, aby išli von.

Správy a komentáre, ktoré dostala, boli zdrvujúce. Ľudia, ktorí tento pár vôbec nepoznali, sa rozhodli súdiť ich vzťah a to, ako si myslia, že to „nemá zmysel“, pretože Scott má svalnatý, trénovaný vzhľad, zatiaľ čo Alicia je „nadmernej“ veľkosti.

Zdroj: aliciamccarvell / Instagram

Kanaďanka sa podelila o niektoré z predpokladov, s ktorými sa musí každý deň potýkať: „Určite taká nebola, keď sa stretli,“ alebo „tá musí byť bohatá“.

Len veľmi málo ľudí vie, že Alicia a Scott majú za sebou už sladký 16-ročný milostný príbeh. Zamilovali sa, keď boli v škole a prešli dlhou cestou vzostupov a pádov, kde sa vždy navzájom podporovali, oslavovali svoju náklonnosť a úctu k sebe v každej fáze svojho života.

Zdroj: aliciamccarvell / Instagram

Alicia prezradila, že keď prišla o prácu a bola na rázcestí, jej najväčšou oporou sa stal jej manžel, ktorý bol ochotný urobiť čokoľvek, aby našla samu seba a išla za svojimi snami. A tak vznikol nápad uverejňovať vtipné videá z ich života vo dvojici, keď zdôraznili, že sa spolu neustále smejú. Scott si bol istý, že každý bude milovať očarujúcu osobnosť jeho manželky, rovnako ako on.

Hoci pre Aliciu bolo stať sa tvorcom obsahu tým najlepším rozhodnutím a získala si milióny sledovateľov, po interakcii s ľuďmi z celého sveta sa naučila aj veľké lekcie sebalásky. Prezradila, že dlho zmýšľala rovnako ako iní ľudia, pričom mala pocit, že si Scottovu lásku nezaslúži: „Myslela som si, že keď sa nemám rada ja, ako by ma mohol mať rád on?“

Alicia tiež priznala, že jej nedostatok sebavedomia a sebaúcty jej manželstvo veľmi sťažovali. Vďaka ceste prijatia a hrdosti, na ktorú sa vydala, si však uvedomila, že pohľad, ktorý na seba mala, vôbec nie je taký, ako ju videl Scott. Jednou z jej hlavných rád je prestať predpokladať, že nás partner vidí tými istými očami, akými sa vidíme my sami.

Žena tiež uznala, že láska jej manžela nikdy nezakolísala; bola to však ona, kto zmenil svoj pohľad na vzťah, a to mu konečne umožnilo milovať ju tak, ako vždy chcel. To je dôvod, prečo sa Alicia v súčasnosti rozhodla reagovať na kritiku, ktorú dostávajú na sociálnych sieťach a vzdelávať ľudí o falošných štandardoch krásy a skutočnej hodnote ľudí. „Svet sa na nás pozerá a okamžite dáva väčšiu hodnotu Scottovi ako mne,“ povedala influencerka.

Zdroj: aliciamccarvell / Instagram

Priznala sa, že jej manžel dostáva správy od žien, ktoré naznačujú, že by mal byť s niekým ako sú ony. „Väčšinu nášho vzťahu si hovorím, že nie som hodná jeho lásky kvôli svojmu telu, je presne to isté, ako keď mu tie ženy hovoria, že sú ho hodné kvôli svojmu telu,“ zdôraznila.

Zdroj: aliciamccarvell / Instagram

Alicia tiež povedala, že jednou z najčastejších otázok, ktoré dostáva, je, či žiarli kvôli pozornosti, ktorú Scott dostáva. Kanaďanka však potvrdila, že sa vo svojom vzťahu cíti veľmi sebavedomo, pretože vie, že jej manžel si váži jej humor, nasadenie a obrovské srdce, ktoré s jej výzorom nemajú absolútne nič spoločné.

Zdroj: aliciamccarvell / Instagram

Alicia povzbudzuje ľudí, aby sa pozreli za hranice fyzického vzhľadu a našli vlastnosti, ktoré skutočne robia ľudí tým, kým sú. Influencerka si je vedomá toho, že spoločnosť prikladá príliš veľkú hodnotu štandardom krásy, pretože je to niečo, čo sme získali počas mnohých rokov. Zároveň však trvá na tom, že to môžeme zmeniť a je zodpovednosťou každého búrať predsudky.

ZDROJ

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre