in

„Ľudia mi hovoria, že som monštrum, pretože som zafarbila svojho psa na ružovo – chcem, aby ladil s mojím outfitom“

Žena bola na internete napadnutá a nazvaná monštrom za to, že zafarbila svojho psa tak, aby zodpovedal jej outfitu. Niektorí ľudia milujú obliekanie svojich psov a niektorí ľudia to neznášajú.

Nedávno sa tento trend stal populárnejším po tom, čo majitelia psov zdieľali trendy stylingu pooch na sociálnych sieťach. Tvorkyňa obsahu Sabrina Low z Brazílie však zistila, že ľudia boli menej než ohromení, keď zafarbila srsť svojho psa.

Zdroj: Yuliya Strizhkina/Pexels

Sabrina hovorí, že sa rozhodla prispôsobiť svojho psa svojmu „vzhľadu“ po tom, čo videla niečo podobné online. „Ľudia posielali veľa súkromných správ, že útočím na psa,“ povedala.

Sabrina Low, ktorá má na Instagrame 90 600 sledovateľov (@eusabrinalow), sa v minulosti dostala na titulky, pretože si robila žarty zo svojho teraz už bývalého priateľa MC Leléto a zdieľala DIY módne hacky.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Sabrina low (@eusabrinalow)

Na nedávnej fotografii zdieľanej online možno vidieť 22-ročnú ženu v ružovej bunde s ružovou kabelkou. Jej pes sedí na kolenách s ružovou srsťou, aby zodpovedala.

Doktorka Anna Foreman z Everypaw Pet Insurance uviedla, že farbenie srsti psov ich môže vystaviť riziku toxicity, podráždenia kože a vážnych kožných ťažkostí, informoval Mirror.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Sabrina low (@eusabrinalow)

Poukázala tiež na to, že sa to takmer vždy robí v prospech majiteľov, a nie samotných domácich miláčikov, a pre CornwallLive povedala: „Neexistuje situácia, v ktorej by farbenie srsti domáceho maznáčika prospelo samotnému zvieraťu. Prospieva nám čisto z estetických dôvodov.“ 

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre