in

Ľudia mu platia za to, aby v sprche ochutnával ich obľúbené jedlá. Jedol čokoládové keksíky aj kobylky

Mužovi platia za to, aby jedol rozličné jedla počas toho, ako sa sprchuje. Jeho recenzie sleduje už viac ako 60 tisíc ľudí a bizarnosti neprestávajú. Zjedol bravčovú kotletu, cukrovú vatu, kraba, alebo dokonca obrovského gumeného červa. Píše o tom Mirror.

Gaz z Atlanty spojil svoje dve najobľúbenejšie činnosti a teraz za to dostáva zaplatené. Celý tento nápad vznikol po tom, čo mal problém niečo zjesť po opici a zistil, že keď sa najedol v sprche, neprišlo mu z toho zle a dokonca aj ušetril čas.

Foto: Twitter (gazpachomachine)

Dosiahol milión pozretí 

Gaz zdieľa svoje bizarné jedenie na Twitteri, kde jeho príspevky dosahujú miliónové pozretia a tisícky označení páči sa mi to. Zároveň prezradil, že mu ľudia posielajú peniaze, aby ho v tomto jeho koníčku podporili a zatiaľ vyzbieral 103 dolárov.

„Na mužovi, ktorý hodnotí jedlo v sprche, zatiaľ čo sa mu rozpadá život, je niečo zábavné a absurdné,“ povedal Gaz, ktorý pracuje v oblasti manažmentu a poradenstva.

„Uvedomujem si, že nie som prvý, kto to urobil, ale neverím, že to niekto robí tak dobre ako ja,“ dodal.

Foto: Twitter (gazpachomachine)

Jeho ex jeho nápad neocenila

Sprcha a raňajkovanie Gazovi vždy dokázali zlepšiť náladu, a tak sa to rozhodol spojiť. Jeho vtedajšej priateľke sa však jeho nápad nepáčil.

„Moja bývala priateľka vždy hovorila, že je to hnusné. A tak, keď som jeden deň jedol v sprche sendvič, odfotil som sa a ukázal to priateľom. Zdalo sa im to zábavné a povedali mi, že to musí vidieť viac ľudí, a tak som to zverejnil na Twitter,“ spomína Gaz na svoje začiatky.

Píše recenzie

Tridsiatnik teraz skúša rôzne zvláštne jedlá a píše k ním recenzie. K ochutnávke lúčnych kobyliek napríklad napísal: „Hovorí sa, že jedného dňa budeme všetci jesť chrobáky. Núti ma to premýšľať o budúcnosti a o tom, čo po sebe zanechám. Boli chrumkavé a pikantné, no ak by som mohol pozmeniť jednu vec v tomto recepte, bolo by to vynechanie chrobákov. 4/10.“

Foto: Twitter (gazpachomachine)

Jeho favoritom je steak

Hoci mu pripadalo absurdné obhrýzať taký veľký kus mäsa na kosti, v skutočnosti to bol pre neho neskutočný zážitok.

„Cítil som sa ako jaskynný muž,“ priznal Gaz.

Najmenej mu zas v sprche chutili morské plody. „Zistil som, že morské plody sú v sprche dosť nechutné. Mysleli by ste si, že morské plody a vlhké prostredie sú prirodzená kombinácia, ale tá vôňa nie je príliš príjemná v kombinácii s parou, šampónom a mydlom,“ vysvetlil.

Jeho snom je vyskúšať exotickejšie jedlá ako sú kaviár či pozlátené steaky a raz by chcel spolupracovať so známymi značkami a šéfkuchármi.

Otázkou, ktorú nezodpovedal a ktorá sa často objavuje v jeho komentároch, však ostáva, ako pri jedení a sprchovaní drží fotoaparát. 

Zdroj

   
guest

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

15+ vtipných fotiek psov, ktorým sa prehrial mozog

20+ Obrázkov: Všetko vtipné z internetu! #315 – Vtip, ktorý zabolí nejedného muža