in

Ľudia prezradili, aké divné, vtipné či strašidelné veci videli v kuchyniach iných ľudí

Domáce jedlo sa ničomu nevyrovná. A keď vám ho pripravujú vaši najbližší, či už ide o vašu rodinu alebo priateľov, o to je chutnejšie. Niekedy však oľutujete, že ste prijali pozvanie na večeru, keď sa vám omylom podarí zahliadnuť, ako bolo toto jedlo pripravované, alebo v akom stave je kuchyňa vašich hostiteľov.

#1 Videl som, ako vzal surovú kuracinu a vložil ju rovno do nádoby s múkou, aby ju v nej obalil pred vyprážaním. Žiadny tanier, žiadna miska, rovno do plnej nádoby.

Zdroj: Pexels

#2 Počas toho, ako si chystala iné veci, nechala naplno pustenú vodu. Trvalo to niekoľko minút a nerobila to preto, aby dosiahla určitú teplotu vody. Potom, čo som ju zastavila a upozornila ju, že plytvá vodou, naštvane ju znova zapla a začala po mne kričať.

Zdroj: Pexels

#3 Môj manžel má zlozvyk dávať použitý riad len tak do mrazničky. Neumytý, ale občas je oblízaný. Hovorí, že mraznička zabíja baktérie a on ho tak môže použiť toľkokrát, koľkokrát chce.

Zdroj: Pexels

#4 Mal som spolubývajúceho, ktorý tvrdil, že voda najlepšie zovrie, keď sa varí pomaly. Trval na tom, že je lepšia, keď sa varí dlho na najslabšom plameni.

Zdroj: Pexels

#5 Kedysi som predávala hrnce. Raz som prišla domov k jednej žene a rozprávali sme sa u nej v kuchyni. Videla som, ako schmatla kuchynskú handru, utrela ňou zadoček svojmu psovi a povedala mi: „Má menštruáciu!“ Potom sa vrátila k príprave sushi roliek a naďalej používala rovnakú handru.

Zdroj: Pexels

#6 Krájala surové mäso a manipulovala ním holými rukami. To by nebolo zvláštne, ak by si ich potom umyla, no ona chytala zásuvky, skrinky aj chladničku predtým než ju vôbec napadlo si ich umyť.

Zdroj: Pexels

#7 Môj strýko nechal surové kurča na linke – ktovie ako dlho – a po chvíli bolo pokryté mravcami. Šiel som mu to teda povedať. Opláchol mravce a dal kurča späť do chladničky. 

Zdroj: Pixabay

#8 Otvoril som kamarátovu chladničku a bolo v nej 30 – 40 plechoviek šľahačky a NIČ INÉ. Mal ženu a dieťa.

Zdroj: Pexels

#9 Svokra trvá na tom, že dvierka skrinky nad mikrovlnkou musia byť vždy otvorené. Vraj preto, aby sa v skrinke nehromadilo teplo a nevznikol oheň.

Zdroj: Pexels

#10 Môj kamarát používa handru na riad vždy len raz. Utrie ňou riad, sporák, pult a dvierka skriniek a potom ju vyhodí a kúpi si novú.

Zdroj: Pixabay

#11 Poznal som týpka, ktorý si seriózne myslel, že varechy sú jednorazové a dajú sa použiť iba raz. Kupoval si preto zakaždým novú. Keď sme mu povedali, že sa dajú použiť viackrát, ostal v šoku.

Zdroj: Pexels

#12 Sledoval som svojho kolegu, ako umýva zemiaky saponátom na riad. Nastriekal ho rovno na zemiak, celý ho pretrel holými rukami, opláchol a začal krájať. Nasekané, neošúpané, mydlové zemiaky potom vhodil do hrnca a nechal ich variť. Uvarené ich potom rozpučil na kašu, rukami povyberal kúsky šupiek a to bolo všetko. Nepridával mlieko, maslo a dokonca ani soľ. Chutili ako mydlový kompost.

Zdroj: Pexels

#13 Poznal som chlapíka, ktorý mal kuchynské nože len tak zapichnuté v kuchynskej stene.

Zdroj: Pexels

#14 Mal som spolubývajúceho, ktorý si vždy nedopitú kávu odložil do chladničky. Na druhý deň ju potom vybral a spravil si do nej ďalšiu kávu bez toho, aby tú pôvodnú vylial. Pil ju aj s mliekom.

Zdroj: Pexels

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Tretia séria White Lotus bude mať hviezdne posily. Pridajú sa herci zo Sex Education, First Kill aj Labyrintu

15 pokusov o tetovanie, ktoré skončili tragikomicky #2