in

Ľudia prezradili, čo najčudnejšie u nich hostia kedy urobili a mysleli si, že je to úplne normálne

Hovorí sa, že najlepšia návšteva je tá, ktorá odchádza. Títo ľudia sa o tom presvedčili na vlastnej koži a ich zážitky boli tak bizarné, že sa o ne museli podeliť s internetom.

#1 Pozval som po zmene kamarátku z práce k sebe domov. Spýtala sa, či môže vziať aj svojho nového priateľa. Nemal som s tým problém. Vyzeral ako celkom normálny chlap, len mu neustále na stôl kvapkala sójová omáčka. Moja priateľka mu niekoľkokrát ponúkla servítku, no on vždy odmietol. Nakoniec som sa ozval a povedal mu, že mu kvapká omáčka. On na to zareagoval tak, že vzal omáčku a vylial ju na zem. Povedal som mu, že to bude musieť vyčistiť a on vzal paličky (nie obyčajné čínske paličky, ktoré dostanete k jedlu v reštike ale kvalitné, ktoré priateľke kúpila jej mama) a zlomil ich na polovicu. Moja priateľka sa rozplakala, zatiaľ čo on sa smial, že určite boli vyrobené v Číne. Okamžite som ho vyhodil z nášho domu. O mesiac neskôr sa s kamarátkou rozišli, keďže ju podviedol. A nielen to. Natočil sa priamo pri akte a poslal jej video.

Zdroj: Pexels

#2 Bol to kamarát môjho teraz už ex manžela. Priletel do mesta kvôli pracovnému pohovoru a keďže môj ex pracoval, vyzdvihla som ho na letisku. Trval na tom, že sa na ceste z letiska musíme zastaviť v konkrétnej reštaurácii na drink, keďže to bol jeho rituál a bol si istý, že mu to prinesie šťastie. Okej, nenamietala som. Potom sme prišli k nám domov a ja som mu ukázala hosťovskú spálňu a kúpeľňu. Povedal, že si potrebuje pred spaním pozrieť telku, aby si upokojil nervy. Dala som mu ovládač a šla spať. Zobudila som sa na to, že sledoval vojnové filmy s plnou hlasitosťou. Prišla som do obývačky a tá bola celá prerobená. Nábytok bol úplne inak a on tvrdil, že videl dosť relácií o prerábkach domov, aby vedel, že to takto vyzerá lepšie. To však nebolo všetko. Predtým než šiel na pohovor, povedal mi, že by som mala v kúpeľni vymeniť šampón, keďže by som mala mať pre hosťov niečo lepšie. Nechápala som, o čom to hovorí. Išla som preto do sprchy a našla tam šampón pre môjho psa proti blchám, ktorý som tam predtým zabudla.

Snáď nemusím hovoriť, že pohovor úplne pokazil a na let späť domov ho viezol môj ex.

Zdroj: Pexels

#3 Keď som mal 8, zavolal som k sebe domov kamaráta. Keď odišiel, mama sa ma spýtala či som použil dekoratívne uteráky v kúpeľni na to, aby som si nimi utrel zadok. Ukázalo sa, že môj kamarát použil celú rolku toaletného, náhradnú rolku, ktorá bola v košíku pri záchode, uterák na ruky a potom vzal zo skrinky, kde boli mydlá v tvare labutí na zrolovaných dekoratívnych uterákoch. Ani ten uterák nerozbalil. Len si s ním utrel zadok a vrátil ho do skrinky. Dokonca na neho položil aj naspäť labutie mydlo. Ten uterák bol svetloružový. Už sme ho k nám nikdy nepozvali.

Zdroj: Pexels

#4 Nechali svoje dieťa pobehovať po našom dome a vytrieť do všetkého červenú omáčku. Skôr než som stihla namietať, povedali mi 2 veci. 1 – nemala som vraj uvariť cestoviny s červenou omáčkou a 2 – zachránili ma, pretože by moje dieťa aj tak tento nábytok skôr či neskôr zničilo. V tom čase som bola tehotná.

Zdroj: Pexels

#5 Uhasil si cigaretu o podlahu a keď sme ho požiadali, aby to už nerobil, strašne sa naštval.

Zdroj: Pexels

#6 Moja teta, strýko a moji bratranci boli raz na dovolenke blízko nášho domu a tak sme ich pozvali na večeru. Nevidel som ich už roky, takže som ich veľmi nepoznal. Jeden z mojich bratrancov vošiel do nášho domu a okamžite začal potichu chodiť do každej miestnosti v dome a začal otvárať skrine, komody a skrinky. Nemohol tam nájsť nič, čo by bolo trápne alebo hodnotné, a nechceli sme robiť scénu, tak sme ho nechali, aby prešiel celý dom. Moja teta a strýko sa správali tak, akoby to bola normálna vec. Neskôr som zavolal mame a spýtal som sa na to a ona povedala: „Ach áno, to dieťa je super divné. Keď príde, musíme zamknúť všetky dvere. Má tendenciu len tak sa prehrabávať v osobných veciach ľudí. Nič si nevezme, len očumuje veci.“ Ľudia sú divní.

Zdroj: Pexels

#7 Keď som bol mladší, moja mama sa v náhodný pracovný deň zobudila o 6:00 a našla dieťa od susedov ako práve je cereálie pri našej kuchynskej linke. Tváril sa úplne normálne akoby to bolo bežné. Nemal psychické problémy a nemal problémy doma. Jednoducho mal chuť na cereálie.

Zdroj: Pexels

#8 Raz som robila párty a kamarátka sa spýtala, či by mohla priviesť svojho nového priateľa. Povedal som že určite áno. Ten priateľ sa poriadne opil, začal jesť trávu a bučať ako krava.

Zdroj: Pexels

#9 Raz ku mne prišiel kolega na párty o dve hodiny skôr. Zobral so sebou aj celú svoju rodinu. Tohto chlapíka som až tak dobre nepoznal, ale v podstate som pozval každého z práce a prísť mohol každý, kto chcel. Jeho deti sa s mojimi nehrali a jeho žena sotva prehovorila. Nič nebolo pripravené, nebolo naservírované žiadne jedlo a ja som sa ešte ani neosprchoval a nepripravil. Keď nadišiel správny čas a začali prichádzať ostatní hostia, oni odišli. Už som ich nikdy znova nepozval a ostatní sa na tom dobre zasmiali, keď som im to vyrozprával.

Zdroj: Pexels

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre