in

Ľudia sa nevedia nabažiť zabudnutého trileru s Ryanom Goslingom. Vraj si zaslúži oveľa väčšiu slávu (+ trailer)

Ľudia šalejú z kriminálneho trileru s Ryanom Goslingom, ktorý je založený na skutočných udalostiach. Ide pritom o viac ako 10 rokov starý film, no vyzerá to tak, že až teraz sa mu dostáva dostatočná sláva. Píše o tom UNILAD.

Kriminálny thriller, v ktorom hrá aj Kirsten Dunst, ktorú si určite pamätáte ako Mary Jane zo Spidermana, pochádza z roku 2010, no mnohí ho objavili po prvýkrát, keď sa v zahraničí objavil na Netflixe.

Zdroj: Magnolia Pictures

Film sa zameriava na muža menom David Marks (Gosling), ktorý pochádza z mimoriadne lukratívnej rodiny. David žije v tieni svojho otca Sandforda (Frank Langella) a ide proti jeho vôli, keď stretne a ožení sa s Katie (Dunst). Katie nemá rovnaké rodinné bohatstvo a Sandford ju nepovažuje za vhodnú nevestu, no dvojica sa nakoniec aj tak vezme.

Zatiaľ čo ich manželský život začína dobre, čoskoro sa zhorší, keď David súhlasí s tým, že sa zapojí do rodinného podniku, proti čomu má Katie námietky. Nemá však na výber, keďže ich obchod skrachoval.

Keď však David po hádke konfrontuje Katie v ich letnom dome, ona zmizne. Nasleduje séria vrážd, kvôli ktorým je David vypočúvaný, no nikdy nie je obvinený.

All Good Things je voľne založený na skutočnom príbehu rodiny Durstovcov a konkrétne muža menom Robert Durst, ktorého Gosling vo filme stvárňuje.

Ľudia od tohto filmu nemohli odtrhnúť oči, pričom o ňom diskutovali na Facebooku.

Jeden fanúšik napísal: „Jeden z NAJLEPŠÍCH filmov, aké som kedy videl! 10/10.“ Zatiaľ čo ďalší povedal: „Bol to úžasný film a bohužiaľ skutočný príbeh.“

Našli sa však aj takí, ktorí mali z filmu zimomriavky a priznali, že si ho už nedokážu pozrieť znova. Dokonca priznali, že sa teraz na Ryana Goslinga dívajú inak a film im úplne zničil pohľad naňho. Teda podobná situácia, ako sa vám môže stať, keď si pozriete Teda Bundyho v podaní Zaca Efrona alebo Jeffreyho Dahmera v podaní Evana Petersa.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre