in

Ľudia sa podelili o najšialenejšie veci, aké ich bývalí partneri urobili

Hoci si mnoho ľudí polepšilo, keď sa zbavili svojich ex, aspoň majú historky, na ktoré len tak jednoducho nezabudnú.

#1 Keď sa dozvedela, že sa s ňou chystám rozísť, nechala si doručiť poštu ku mne domov, a keď som sa s ňou rozišiel, nechcela odísť. Zavolal som políciu, a keďže dostávala poštu do môjho domu, povedali, že je to oficiálne aj jej bydlisko. Musel som zavolať majiteľovi bytu, aby ma vysťahoval, aby ju prinútil odísť. Keď odišla, zrušil oznámenie o vysťahovaní a ja som sa nasťahoval späť.

Zdroj: Pexels

#2 Rozišiel som sa s ňou pre to, že je kompulzívna klamárka, a ona sa mi snažila nahovoriť, že je tehotná, čo len potvrdilo, že je naozaj kompulzívna klamárka.

Zdroj: Pexels

#3 Stretla sa so mnou na rande a išli sme sa zoznámiť s jej rodičmi. Ja som si dal pivo s jej otcom, zatiaľ čo ona išla na druhé poschodie a mala sex so svojím švagrom. Potom zišla dole a odišla so mnou pokračovať v našom rande. Zistil som to až potom, nechal som sa otestovať a dal som jej kopačky.

Zdroj: Pexels

#4 Po našom rozchode si vyrobila kľúč od môjho domu a ukradla mi psa. Potom mi zavolala a povedala, že spomínaného psa našla voľne pobehovať v mojom susedstve. Suseda to všetko mala na videu. Pes bol veľmi zmätený.

Zdroj: Pexels

#5 Zavolala môjmu šéfovi a povedala mu, že spreneverujem. Trvalo tri kontroly, kým ma očistili.

Zdroj: Pexels

#6 Ukázala sa v dome mojich rodičov, keď som bol so svojou novou priateľkou, a povedala mojim rodičom, že sa nemôžeme rozísť, pretože som s ňou mal sex, takže musíme byť celoživotní partneri. Moji rodičia boli ultrakonzervatívni, takže to bolo… zábavné obdobie.

Zdroj: Pexels

#7 Keď sme sa rozišli, môj bývalý manžel ma požiadal, aby som zaplatila polovicu jeho vazektómie. Dôvodom bolo, že by to bolo pre mňa výhodné, pretože by musel platiť výživné len na moje deti.

Zdroj: Pexels

#8 Podviedla ma, potom ma opäť podviedla po tom, čo sme chodili na niekoľkomesačnú terapiu. Potom poslala e-mail mojim rodičom a napísala im, že som zlý v sexe.

Zdroj: Pexels

#9 Ten môj si dal cez hornú časť chrbta od ramena k ramenu vytetovať slová ‚ODPUSTI MI‘. Asi o dva roky neskôr zbúchal jednu z mojich sesterníc.

Zdroj: Pexels

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre