in

Ľudia sa podelili o nečakané veci, ktoré zistili na základe DNA testov

Niektoré rodinné tajomstvá nikdy nebudú odhalené. V súčasnosti však existujú rôzne testy, ktoré si môžete kúpiť a nájsť svojich príbuzných po celom svete. Musíte však počítať s tým, že možno zistíte niečo, čo ste rozhodne nečakali. Rovnako ako títo ľudia.

#1 Moja teta zistila, že jej matka podvádzala jej otca s iným mužom a ona bola výsledkom tejto aféry – čo znamená, že bola vlastne iba nevlastným súrodencom svojich štyroch ďalších súrodencov. Problém bol v tom, že manžel mojej tety bol ženatý s inou žena predtým, ako si ju vzal. Žena, s ktorou sa oženil, je dcéra muža, s ktorým mala jej mama pomer (jej skutočný otec). Takže síce o tom nikto nevedel, ale môj strýko sa rozviedol a potom si ju vzal (nevlastnú sestru jeho bývalej manželky).

Zdroj: Pexels

#2 Mám strýka, ktorého dali na adopciu. Kontaktoval moju starú mamu a ona si myslela, že ju bude vydierať (moji starí rodičia sú dobre situovaní). Ukázalo sa, že sám je multimilionár. Stále majú obmedzený kontakt, no môj otec ho kontaktoval s tým, že si s ním chce vybudovať vzťah. Podľa všetkého vyzerajú úplne rovnako a majú rovnakú povahu.

Zdroj: Pexels

#3 Môj bratranec si spravil test a našiel sesternicu, o ktorej sme nevedeli. Oslovil ju a náš zosnulý strýko bol zrejme dobrý kamarát s jej matkou. Mama chcela dieťa, takže strýko sa ponúkol byť darcom spermií. Naša sesternica bývala pár blokov od mojej starej mamy. Niekoľkokrát ju stretla, napríklad keď predávala skautské koláčiky alebo niečo podobné. Moja stará mama ani netušila, že kupuje koláčiky od svojej vnučky.

Zdroj: Pexels

#4 Môj biologický otec opustil svoju rodinu a dve dcéry vo Washingtone a o päť týždňov na to sa oženil s mojou mamou v Los Angeles. Našiel som jeho prvý sobášny list, ale nič o rozvode. Som si celkom istý, že bol bigamista.

Zdroj: Pexels

#5 Volala nám sesternica z druhého kolena, že ju kontaktoval muž, ktorý hľadal moju mamu alebo príbuzných mojej mamy. Tento chlap a môj bratranec sa zhodovali ako bratranci a poznal svoje meno z rodného listu. Bol adoptovaný pri narodení. Ukázalo sa, že moja mama bola vydatá predtým, ako sa vydala za nášho otca. Jej prvý manžel bol násilník a rozišli sa. Otehotnela, odišla do iného štátu, kde porodila toto dieťa a dala ho na adopciu.

Zdroj: Pexels

#6 Kamarátka zistila, že jej otec v skutočnosti nie je jej otcom. Jej mama mala pomer a ona bola výsledkom. Zničilo to jej rodinu. Jej ‚otec‘ nevedel, že v skutočnosti nie je jej biologický otec. Mala 45 rokov, keď sa to stalo.

Zdroj: Pexels

#7 Zistil som, že môj pradedo, o ktorom sme si mysleli, že zomrel v 2. svetovej vojne, v skutočnosti prežil vojnu, založil si novú rodinu a zomrel pri nehode na mopede v 90. rokoch.

Zdroj: Pexels

#8 Môj prastarý otec si myslel, že je jediným členom jeho rodiny, ktorý prežil holokaust. Napísal jednému zo svojich bratov, aby ho presvedčil, aby sa presťahoval do Ameriky, ale jeho brat chcel zostať v ich malej poľskej dedine. Nakoniec prestal dostávať listy a predpokladal, že jeho brat a rodina zomreli. Zistili sme, že sa presťahoval do Brazílie a skontaktovali sme sa s jeho pravnukmi.

Zdroj: Pexels

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre